Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Forum Çekilişleri Düzenlenmeli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,416
7,372
113
Merhaba arkadaşlar
Dün 20 kişiye 100 üye etkililiği vardı
@Baba51
@makina123
@tayfun544
@Siirbaz
@Glshsnn2014

Bu kişiler 200 mesaj altı olmasına rağmen ödül çıkmış ve gönderimi sağlanmıştır. Amaç sadece TC onayı ise herkes onlarca üye açabilir forumda buraya kesin ve net bir adaletin gelmesini söylebilirim @Başkan benimki bir öneri ve şikayettir. Foruma emek verip bu tip etkinliklerden sevinememeleri hayal kırıklığıdır.

APARKAT

Telegram adresin Kramp10
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
13,416
7,372
113
Merhaba arkadaşlar
@Baba51
@makina123
@tayfun544
@Siirbaz
@Glshsnn2014

Bu kişiler 200 mesaj altı olmasına rağmen ödül çıkmış ve gönderimi sağlanmıştır. Amaç sadece TC onayı ise herkes onlarca üye açabilir forumda buraya kesin ve net bir adaletin gelmesini söylebilirim @Başkan benimki bir öneri ve şikayettir. Foruma emek verip bu tip etkinliklerden sevinememeleri hayal kırıklığıdır.
@umutfalconn bu kişi de dahil

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,102
1,093
113
Merhaba arkadaşlar
@Baba51
@makina123
@tayfun544
@Siirbaz
@Glshsnn2014

Nakit cekikislerde katılıyorum mesaj saeti olmalı digerleri meysede nakit cekikislerde mesaj şartı olmali

X-RAY

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,155
6,514
113
Harbiden birisinin 2 birisinin 4 mesajı var kesin Multi hesaptır zaten
Merhaba arkadaşlar
@Baba51
@makina123
@tayfun544
@Siirbaz
@Glshsnn2014

ddd8

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,305
789
113
Birde mesela çekiliş oluyor. Kime çıktı hiç etiket yok bir şey yok. Konu ya ozellikle bile yazilmiyor. Maden arar gibi çekiliş arıyor herkes. Bunuda dikkate alirmisiniz @Başkan

dakar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,100
293
83
Merhaba arkadaşlar
@Baba51
@makina123
@tayfun544
@Siirbaz
@Glshsnn2014

Katılıyorum cok haklısın @Başkan bu konuda titizlik bekliyorum hakkaniyet açısından

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,703
2,515
113
Harbiden birisinin 2 birisinin 4 mesajı var kesin Multi hesaptır zaten
la oğlum hasta mısın ne multisi tc kimliğimle kaydoldum daha 3 gün oldu deneme bonusu için kaydoldum şans eseri gördüm yazdım şansa çıkmış gönderdiler zaten 100 lira için böyle yerlerde sürünmeyin sizin gibiler yiyeceğine gariban yesin. Gelmiş birde hakkımla kazandığım şeye düzenlenmeli diyor. ikile

masoud26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,507
1,820
113
Merhaba arkadaşlar
@Baba51
@makina123
@tayfun544
@Siirbaz
@Glshsnn2014

Haklısın özellik 500 veya 1000 mesaj şartı aranması lazim

TayfunWhite

Since 1963🐊🟢⚪
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
30,625
9,650
113
5,000 mesaj olmalı 30000 mesajım var diye demiyorum ama hakkaniyet aranırsa 10 mesajı olmayan alınmamalo çekilişe tc bulöak kolay iş

masoud26

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,507
1,820
113
Tartismaniza gerek yok gerçekten olan olmuş artık bu saatten sonra düzenleme yapilmasi lazım gercekten

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,832
2,908
113
Adamların forumda hiçbir katkısı yok sadece bonus konularına giriyor ve etkinliklere katılıyor
Ama ödülden yararlanıyor.Haksızlık bencede.Katılıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...