Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Finansbank Kredi HK.

Buseccim

Aktif Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
78
22
8
Arkadaşlar fibabankadan kredi çektim 3taksiti sorunsuz ödedim bu ay biraz sıkışığım napmam lazım? Bi sorun olur mu?

Tunca54

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
736
333
63
Ben garanti bankasından kredi kartı kullanıyordum içeri 2500 TL borcum vardı nasıl oldu bilmiyorum ama ne hesap var ortada nede borç

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,278
968
113
Smsler gelir arabulucu olarak onlara para göndermeyin de yeter

brentford

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,830
2,907
113
Geçmiş olsun.Bi sorun olmaz umarım.Sormamda mahsuru yoksa neden sıkıştınız acaba kumardan dolayımı ?

Garen123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
111
62
28
Ödeme sözü diye birşey var ben finansbank çalışanıyım ara çağrı merkezini bu ay ödemem çok bunu ödeyemem de birdahaki aya ertelet

sapsap10

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,486
1,432
113
Arkadaşlar fibabankadan kredi çektim 3taksiti sorunsuz ödedim bu ay biraz sıkışığım napmam lazım? Bi sorun olur mu?
3 aydan sonra patlatıyorlar bugün arabaya haciz koyuyorlardı zar zor 290k ödedim de kurtuldum bu illetten

cunazor

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
273
111
43
Ben garanti bankasından kredi kartı kullanıyordum içeri 2500 TL borcum vardı nasıl oldu bilmiyorum ama ne hesap var ortada nede borç
Eğer garanti hesabına girdiğinde borç gözükmüyorsa icralık olmuş oluyorsun dostum 😂😂