Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Film Önerisi Olan Var Mı ?

haydutchavo55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,904
938
113
reisler Kolpaçino 4 nerden izleyebilirim internet üzerinden bilen varmı hicbiyerde yok bulamadım

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,368
706
113
Blue Eye Samurai izlemiştim tavsiye ederim. Sürükleyici bir anime. Manga olarak ta Berserk okumanı öneririm fakat karanlık fantazi türünde yani herkese göre değil

BuminKağan

Türk'üz, Türkçüyüz, Atatürkçüyüz !
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,747
4,532
113
Terrifier
Terrifier 2
Tepenin Gözleri Serisi
Teksas Katliamı Serisi
Korku Kapanı Serisi
Koleksiyoncu Serisi

Gurami16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
221
80
28
Tek mekan filmerinden sıkılmam dersen izlemediyseniz elbet oncelikle kült fiilm "12 öfkeli adam,,2007 yapimi Amerikan yapimi "Dünyalı,",,birde Gürcü Abhazya savaşı doneminde. geçen "Mandalina Bahçesi"...bu 3 filmdendei bitiremem heralde dememe rağmen büyük keyif aldim..hele ki siyah Beyaz olan 1957 yapımı "12 öfkeli adam "tum önyargıların mi yıkıp geçmişti..

pirlo

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,521
1,457
113
Tek mekan filmerinden sıkılmam dersen izlemediyseniz elbet oncelikle kült fiilm "12 öfkeli adam,,2007 yapimi Amerikan yapimi "Dünyalı,",,birde Gürcü Abhazya savaşı doneminde. geçen "Mandalina Bahçesi"...bu 3 filmdendei bitiremem heralde dememe rağmen büyük keyif aldim..hele ki siyah Beyaz olan 1957 yapımı "12 öfkeli adam "tum önyargıların mi yıkıp geçmişti..
Filmin sonunu unuttum çok oldu izleyeli.
Katil kim çıkmıştı.
Suçlanan çocuk mu ?

Gurami16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
221
80
28
Filmin sonunu unuttum çok oldu izleyeli.
Katil kim çıkmıştı.
Suçlanan çocuk mu ?
İnan ki bende hatırlamıyorum,,, sanırım en basta bu kadatr merak edilen birseyin sonds hatırlanması bike basari kriteri olabilir..aklımda kalan o filme dair tek ayrıntı ,,spoiler sayılmaz heral...jüride ki bir kişinin mahkeme bir an evvel bitsin diye( aksam beyzbol maçına yetişebilmek için) konudan bir haber iken sirf cogunluk idam edilsin dedi diye çoğunluğa uymuş olmasiydi...bir zencinin yaşamından daha önemsiz değildi elbet tutkuyla bağlandığı beyzbol takımı... Sözüm ona toplumun seckinlerinden oluşan juridekilerin erdem ve ahlak kriterlerinin sınanışı etkilemisti. Alttaki videoyu arada bir açmama,, Gözümün nuru Yunus Enreyi daha iyi anlamaya iten bir yapimdi....ölen hayvan idur aşıklar ölmez

jojoli

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
319
102
43
RUHLAR BÖLGESİ SERİSİ VE KABUS GECESİ 2024

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,368
706
113
Blue Eye Samurai. Sürükleyici bir anime. Tavsiye ederim

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,368
706
113
reisler Kolpaçino 4 nerden izleyebilirim internet üzerinden bilen varmı hicbiyerde yok bulamadım
Daha düşmemiştir o zaman. Eskiden beyaz perdeden 1 ay sonra internete düşerdi. Şimdi 3-4 ay sonra düşüyor. John Wick 4 ve Testere 10 filmleri beyaz perdeden 4-5 ay sonra internete düşmüştü. Telif hakkı süreleri uzatıldı demek ki. Sanki 1 aydan sonra beyaz perde mi kalıyor. Sinemada izleyenlerin ezici çoğunluğu da zaten ilk 1 haftada izliyor. Bırakın da millet 1 ay sonra izlesin işte

Son düzenleme:

Tunahanozturk55

Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
23
11
3
Daha düşmemiştir o zaman. Eskiden beyaz perdeden 1 ay sonra internete düşerdi. Şimdi 3-4 ay sonra düşüyor. John Wick 4 ve Testere 10 filmleri beyaz perdeden 4-5 ay sonra internete düşmüştü. Telif hakkı süreleri uzatıldı demek ki. Sanki 1 aydan sonra beyaz perde mi kalıyor. Sinemada izleyenlerin ezici çoğunluğu da zaten ilk 1 haftada izliyor. Bırakın da millet 1 ay sonra izlesin işte
Dailymotiondan izleyebilirsiniz
Kolpaçino 4

liberte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,452
1,072
113
Romantik komedi türü film paylaşılmış mı acaba. İnceleyeyim başlığı