Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Basketbol Fenerbahçe Beko'nun Konuğu AS Monaco

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
72,649
56,801
113
1702633391684.png

Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda oynanacak müsabaka, saat 20.45'te başlayacak.

Avrupa Ligi'nde oynadığı 13 maçta 6 galibiyet ve 7 mağlubiyet yaşayan Fenerbahçe Beko, averajla 12. sırada yer alıyor.

Ligde 8 galibiyet ve 5 yenilgisi olan AS Monaco ise averajla 4. sırada bulunuyor.

Jasikevicius, İlk Maçına Çıkacak

Fenerbahçe Beko'nun yeni başantrenörü Sarunas Jasikevicius, kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada
"Herkesin Monaco'nun kalitesinin farkında olduğunu düşünüyorum. Son olarak Final Four'da yer almış, koçları ve oyuncu gruplarıyla devamlılığı olan bir proje takımı.
Sadece parkeye çıkmalı, elimizden gelenin en iyisini yapmalı ve kazanmaya çalışmalıyız." diye konuştu.​

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,277
968
113
Fenerbahçe'den rahat galibiyet bekliyorum

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,878
9,607
113
Ekli dosyayı görüntüle 438521

Ülker Spor ve Etkinlik Salonu'nda oynanacak müsabaka, saat 20.45'te başlayacak.

Avrupa Ligi'nde oynadığı 13 maçta 6 galibiyet ve 7 mağlubiyet yaşayan Fenerbahçe Beko, averajla 12. sırada yer alıyor.

Ligde 8 galibiyet ve 5 yenilgisi olan AS Monaco ise averajla 4. sırada bulunuyor.

Jasikevicius, İlk Maçına Çıkacak

Fenerbahçe Beko'nun yeni başantrenörü Sarunas Jasikevicius, kulübün internet sitesine yaptığı açıklamada
"Herkesin Monaco'nun kalitesinin farkında olduğunu düşünüyorum. Son olarak Final Four'da yer almış, koçları ve oyuncu gruplarıyla devamlılığı olan bir proje takımı.
Sadece parkeye çıkmalı, elimizden gelenin en iyisini yapmalı ve kazanmaya çalışmalıyız." diye konuştu.​
Bastir fener ahdjwn dun guldurmedin bugun guldur hassoo agam

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,330
677
113
Çok zor favori Monaco olması lazimdi
Fenerin evinde ve deplasmanda oynadığı maçlar siyahla beyaz kadar farklı. Evinde kayıpsız gidiyor ama deplasmanda 6 maçtır mağlup. O yüzden Fener kılpayı da olsa yener bence