Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Fenerbahçe Beko Milano’ya 4 Eksikle Gidiyor

JustWinner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,034
493
83
4 kişiyle mac kazanamadı Milano. James sagolsun. Playoffda Oli gelir görürüm o zaman feneri

randomalice

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
337
116
43
Pazartesi gününden demiştim, ister eksik olsun ister rakibin galibiyete ihtiyacı olsun farketmez. Obradoviç gibi bir adamın olduğu takıma maç satar, kesin verir demek cehaletten başka bi şey değil.

Silinen Üye

Yeni üye
Yeni Üye
0
0
0
Fener yendi diye mi kızgınsın ? Oliyi Fener'den iyi mi sanıyorsun? Sen basketten anlıyor musun Ana soru :D
panatinaikos real madrid maçı kuponlarımı öyle bir biçti ki anlatamam.Lakin şanlı Fenerbahçe son anda imdadıma yetişti ve son ümit olan kuponlara can verdi.sağolsun Fenerbahçe sayesinde 400 kazandım.
Not : Fenerbahçe bu kupanın 1 numaralı favorisidir aksini iddaa edenin amiyane tabirle alnını karışlarım. İMZA : FANATİK GALATASARAYLI BİR TARAFTAR...

JustWinner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,034
493
83
Fener yendi diye mi kızgınsın ? Oliyi Fener'den iyi mi sanıyorsun? Sen basketten anlıyor musun Ana soru :D
hayır kızgınlıgım yok fenerlıyım fener yendı dıye sevınıyorum ama ne gerek vardı galıbıyete de dıyerek mılanoya verdım. oli mılanodan kat kat daha ıyı takım. basketbol bılgısı sorgulamanın ne alakası var anlamadım. playy offda 10 kere mılano cıksın oli hıc cıkmasın derdım. play offlarda mılanoyu gecmek daha rahat olacaktı.

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,438
6,677
113
hayır kızgınlıgım yok fenerlıyım fener yendı dıye sevınıyorum ama ne gerek vardı galıbıyete de dıyerek mılanoya verdım. oli mılanodan kat kat daha ıyı takım. basketbol bılgısı sorgulamanın ne alakası var anlamadım. playy offda 10 kere mılano cıksın oli hıc cıkmasın derdım. play offlarda mılanoyu gecmek daha rahat olacaktı.
Fener maçı satsaydı yani :)

JustWinner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,034
493
83
basketboldan anlamasam mılanoya vermem. mantıkı olan mılanoya vermektı fenerın ıcınden canavar cıktı o ayrı. olmazsa olmaz ve kesınlıkle fenerın galıbıyete ıhtıyacı olmasa oranlar 1,55 mılanoya acmazdı zaten. sıralamada mılanonun daha cok puana ıhtıyacı vardı fenerın yerı zaten ıyıydı. 8, sıradan oliyi cekıcez sımdı. mılanoyu degılde

JustWinner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,034
493
83
macı satmak dıye bısı demıyorum. bu kadar konsantre olmasını beklemıyodum fenerın ve milanoya verdım.

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,438
6,677
113
Bence Top noktada bırakmalısın :D

JustWinner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,034
493
83
ben sana bugun basketbolda kac da kac gıttıgımı gosterım sen tekrar o soruyu sor basketboldan anlıyor musun dıye. yanı mılanoya verdım fener yendı ve ben basketboldan anlamıyor muyum dıye mı sorman gerekıyor? mılano yense iyi mıydı secımım ?

Silinen Üye

Yeni üye
Yeni Üye
0
0
0
admin bey ( blues bey ) luckybet etkinlik sayfasını erken kapatmış kabul ederseniz tahminlerimi buradan yazayım.
Saat 01.00 Orlando Magic - Detroit Pistons 205.5 alt
Saat 02.00 Denver Nuggets - Houston Rockets 216.5 alt
Saat 02.00 Los Angeles Clippers - Milwaukee Bucks 231.5 üst
Saat 02.30 NY Knicks - Toronto Raptors 216.5 üst

kullanıcı id no : 52613272

JustWinner

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
2,034
493
83
demeyecek, dıyecek dıye bısı demıyorum. kafamda kurdugumu bahıse doktum ve yattım. aklımda kı olmadı. fenerın kucuk oldugunu savunmuyorum sadece bu kadar fark yıcenı sanmıyordum bak panaya nasıl yendı? play offun ıcınde kalmak ıcın. bı de mılanoya bak. yenmesı gereken macı verdı ona saskınlıgım. fenerın yenmesıne sozum yok sen baska acıdan bakıyosun ben baska acıdan. ve fener yendı dıye rahat konusuyosun :)

N/A

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
9,438
6,677
113
demeyecek, dıyecek dıye bısı demıyorum. kafamda kurdugumu bahıse doktum ve yattım. aklımda kı olmadı. fenerın kucuk oldugunu savunmuyorum sadece bu kadar fark yıcenı sanmıyordum bak panaya nasıl yendı? play offun ıcınde kalmak ıcın. bı de mılanoya bak. yenmesı gereken macı verdı ona saskınlıgım. fenerın yenmesıne sozum yok sen baska acıdan bakıyosun ben baska acıdan. ve fener yendı dıye rahat konusuyosun :)
Pananın yendiğini sanıyorsun :)

ragnarlothbrok1234

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
4,543
1,371
113
admin bey ( blues bey ) luckybet etkinlik sayfasını erken kapatmış kabul ederseniz tahminlerimi buradan yazayım.
Saat 01.00 Orlando Magic - Detroit Pistons 205.5 alt
Saat 02.00 Denver Nuggets - Houston Rockets 216.5 alt
Saat 02.00 Los Angeles Clippers - Milwaukee Bucks 231.5 üst
Saat 02.30 NY Knicks - Toronto Raptors 216.5 üst

kullanıcı id no : 52613272
Kabu let abi adam okadar yazmis :) biseferlik insiyatif bisey olmaz :)