Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti Enişte / Sabah Suyu

Kupon Miktarı
100
Kupon Oranı
3.66

Kesknly

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,156
1,116
113
Çünkü hazmedemiyorum bir türlü. Benim son kalemdi inancımdi ihtiyacımdi o para

Novasky

ɨ̇ֆӄօʀքɨȶ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
37,392
38,540
113
H. Burada güvenlik birimi incelemesi devam ediyor. Ordan çıkan sonuçla savcılık suç duyurusu sonrası Allah kerim. Yada ben artık divane oldum ya o ya ben diyip daha kötü sonuçlara yol açacağım.
Tam sopalikmis pc

Kesknly

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,156
1,116
113
Tam sopalikmis pc
Ya kral İnanki olayı çocuk olmasa çok farklı yerlere götüreceğim basım belaya girecek inan şu çocuğun bile yüzüne bakamıyorum darlaniyorum , şeytanla vesvese dansı ediyoruz

Novasky

ɨ̇ֆӄօʀքɨȶ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
37,392
38,540
113
Ya kral İnanki olayı çocuk olmasa çok farklı yerlere götüreceğim basım belaya girecek inan şu çocuğun bile yüzüne bakamıyorum darlaniyorum , şeytanla vesvese dansı ediyoruz
Ömer onunla samimiydi ismini cismini adresini bilmiyormu

Kesknly

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,156
1,116
113
Ömer onunla samimiydi ismini cismini adresini bilmiyormu
Elimde teslim edilen adresi telefonu teslim alanın adı var daha önce de oraya teslim edilmişti zaten. Savcılıkta onları da bilgisini vereceğim

Novasky

ɨ̇ֆӄօʀքɨȶ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
37,392
38,540
113
Elimde teslim edilen adresi telefonu teslim alanın adı var daha önce de oraya teslim edilmişti zaten. Savcılıkta onları da bilgisini vereceğim
Savcılıktan çıktıktan sonra takip et ibineyi tenha biryerde gotune şok bıçağı tam deliğe denk gelsin