Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Dön.. Yüreğimde Hasret Çaresiz Kaldı..

dost

• Forum benim evim •
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
66,897
39,375
113
"Son bir acım vardı, o da sensiz kaldı..."
Çok acı veren bi cümle

Taiffa

Ehl-i Keyf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,115
2,289
113
"Son bir acım vardı, o da sensiz kaldı..."
Çok acı veren bi cümle
Koyu renk yazılan kısımlar Gökhan Türkmenin 'dön' isimli o efsane şarkısı. 15-20 yıl önce yazdığım bir yazı. O zamanlar Facebook Instagram yoktu. Forum sayfalari meşhurdu. Vazgeçtimsenden.com sitesinde yayınlanan bir yazım.
Aşkın deli dolu yaşandığı, şiir seven, gitar çalan uzun saçları olan gençlerin devasa aşklar yaşadığı, bir adım önde olduğu dönemler.
O zaman yaşanılan aşkları bu dönemin dünyası kaldıramaz.. Aşkın zor olmadığı, Whatsappın olmadığı, 1 SMS in 2 kontör olduğu dönemler..
90' lar çocuklarına selam olsun..

pehlivan35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
14,936
5,123
113
Koyu renk yazılan kısımlar Gökhan Türkmenin 'dön' isimli o efsane şarkısı. 15-20 yıl önce yazdığım bir yazı. O zamanlar Facebook Instagram yoktu. Forum sayfalari meşhurdu. Vazgeçtimsenden.com sitesinde yayınlanan bir yazım.
Aşkın deli dolu yaşandığı, şiir seven, gitar çalan uzun saçları olan gençlerin devasa aşklar yaşadığı, bir adım önde olduğu dönemler.
O zaman yaşanılan aşkları bu dönemin dünyası kaldıramaz.. Aşkın zor olmadığı, Whatsappın olmadığı, 1 SMS in 2 kontör olduğu dönemler..
Ve aleyküm selam

Srht1309

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
606
305
63
Özlüyoruz o günleri ama giden zaman geri gelmiyor
Ne acı...

Levent0505

Bozuk olunca maya; ne ar tanır ne de haya.
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
792
533
93
Parasızlık böyle bişey galiba kumar forumuna şiir yazdırır adama 😂

Benimsansim25

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye