Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Bugün Günlerden Galatasaray

yasyn55

Serius est quam cogitas'
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,376
1,755
113
yok be reis zorlu yazdığıma bakma gs bu maçı alıp ipleri kopartır 4 atarız gene farklı skor bekliyorum bu hafta düğüm çözülecek
Eğer alırsak zaten garanti şampiyon oluruz takım da biliyor bunu gergin bir maç olur . Skandal kararlar çıkabilir dost. Son haftaya kalsın çekişmeli olsun diye . Umarım senin dediğin gibi olur

ENSTY

'Süper Mario'
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,595
8,221
113
Eğer alırsak zaten garanti şampiyon oluruz takım da biliyor bunu gergin bir maç olur . Skandal kararlar çıkabilir dost. Son haftaya kalsın çekişmeli olsun diye . Umarım senin dediğin gibi olur
tek sıkıntı ceza sınırında olan 6 oyuncu var bakalım ancak dediğim gibifarklı skor bekliyorum bu maçta fişi çekeriz..

Sembol34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
140
27
28
Sıkıntı yapmayın herşey bağlanmıştır.. emre akbaba ve yusuf sarı birdenbire sezonu kapatmış tesadüfün böylesi...Türkiyede resmen futbolun selası okunmuş haberimiz yok...sonra marka değeri falan...kandırmayalım kendimizi futbol adına sergilenen tiyatroyu izliyoruz...

ENSTY

'Süper Mario'
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,595
8,221
113
Sıkıntı yapmayın herşey bağlanmıştır.. emre akbaba ve yusuf sarı birdenbire sezonu kapatmış tesadüfün böylesi...Türkiyede resmen futbolun selası okunmuş haberimiz yok...sonra marka değeri falan...kandırmayalım kendimizi futbol adına sergilenen tiyatroyu izliyoruz...
galatasaray haketti ama şampiyi dürüst olalım

Sembol34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
140
27
28
galatasaray haketti ama şampiyi dürüst olalım
Biraz empati ben bir fenerli olarak ne fenerin oynadığı oyundan ne hocadan memnun değilim mağduruz edebiyatı da yapmıyorum ama eğri ituralım doğru konuşalım inanılmaz kararlar var

ENSTY

'Süper Mario'
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,595
8,221
113
Biraz empati ben bir fenerli olarak ne fenerin oynadığı oyundan ne hocadan memnun değilim mağduruz edebiyatı da yapmıyorum ama eğri ituralım doğru konuşalım inanılmaz kararlar var
bak dostum galatasarayada çalıştılar bi kaç maç fenerede doğrumu ! ama sizin hocada iş yok doğru olmak gerekirse koskoca fenerbahçe ismail kartala emanet edilmez nokta