Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Bugün GreenCard Sonuçları Açıklanıyor

Der Leanderturm

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
617
286
63
Merhaba Arkadaşlar ,
4 Mayıs (Bugün) TR saati ile 19.00 da greencard sonuçları ilan edilecek. Ortalama bir kişiye çıkma oranı 1.5 ile 2 arasında Türkiye için. Ondan sonra tahmini 5 ay 1 yıl mülakat ve işlemler sürüyor . Benim gibi bekleyenler var mı , tabiki 6 .yılım bu benim başvuruda ve kolay çıkan birşey değil . Sorusu olan varsa cevaplayabilirim , iyi kumarlar ve günler :)

ÖmerBaba

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,278
2,939
113
Yurtdışı istiyorsan seni Almanya'ya gotürteyim kaçak yolla

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,278
968
113
Nerede açıklanıyor sonuçla r

lakelos

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,670
1,214
113
Bana ustune para verse gitmem o pis ulkeye 😂

Dnz0bal

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
518
199
43
yatırımsız mı

Lawlss

Toplam Kazanç: 0.00 ₺
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,120
3,617
113
Çıkan var mı diye sormuyorum bile, ben yine 10 senedir olduğu gibi seçilemedim.

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,370
3,531
113
Çıkan var mı diye sormuyorum bile, ben yine 10 senedir olduğu gibi seçilemedim.
Amerika hesabında belli bir meblağ parası olmayan,belli bir egitim seviyesine sahip olmayan,hicbir vasfı olmayan insanlari ülkesine doldurmaz,(meksika sinirindan kacak gecenler haric).Suriyeli ,afganlar bize geliyor biz amerikaya kaçmaya calisiyoruz.Türkiye bu suriyeli afganlari almakla ülkesini itibarsizlastirdi yol geçen hanına döndü ülke.Avrupalı ,Amerikalılarda Türkiye cumhuriyeti pasaportunu gördüğü zaman arkasına bile bakmadan kaçıyor.Ülkenin hali hic iyi değil .

Lawlss

Toplam Kazanç: 0.00 ₺
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,120
3,617
113
Amerika hesabında belli bir meblağ parası olmayan,belli bir egitim seviyesine sahip olmayan,hicbir vasfı olmayan insanlari ülkesine doldurmaz,(meksika sinirindan kacak gecenler haric).Suriyeli ,afganlar bize geliyor biz amerikaya kaçmaya calisiyoruz.Türkiye bu suriyeli afganlari almakla ülkesini itibarsizlastirdi yol geçen hanına döndü ülke.Avrupalı ,Amerikalılarda Türkiye cumhuriyeti pasaportunu gördüğü zaman arkasına bile bakmadan kaçıyor.Ülkenin hali hic iyi değil .
O şartları karşılayan zaten bi şekilde yolunu yapıp gidebiliyor kral ya, greencard tamamen şans işi. Gerçi bi yerde yazdığına göre çıkma ihtimali %0.01 gibi bir şeymiş hatta daha da düşüktü sanırım, deniyoruz öyle napalım. :D

Shadow07

Miracle
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
5,370
3,531
113
O şartları karşılayan zaten bi şekilde yolunu yapıp gidebiliyor kral ya, greencard tamamen şans işi. Gerçi bi yerde yazdığına göre çıkma ihtimali %0.01 gibi bir şeymiş hatta daha da düşüktü sanırım, deniyoruz öyle napalım. :D
Kumar oynayan adamın hesap hareketlerini gorseler adam sanırlar😀milyonlar dönüyor hesapta .ama sonuc elde var sifir

Abdu21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
357
152
43
Greencard tamamen rastgele, zaten başvururken vize başvurusunda olduğu gibi banka hesap dökümü istemiyorlar. Medeni hal belgesi ve en az Lise mezunu olma şartı olduğu için diploma.