Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Betco Kripto Çeken Var mı?

Spyzera

Tanınmamış Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,773
1,429
113
İyi geceler dostlar.

Payfix 1 milyon limitim dolduğu için ilk defa betco sitelerde biraz fazla kripto çekmem gerekiyor.

Acaba 100k üstünde fulgarpay ne kadar komisyon kesiyor denemiş olan var mı şimdiden eyvallah

Hipokrat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,314
4,371
113
İyi geceler dostlar. Payfix 1 milyon limitim dolduğu için kripto çekmem gerekiyor. Acaba 100k üstünde fulgarpay ne kadar komisyon kesiyor denemiş olan var mı şimdiden eyvallah
Benim çok tecrübem yok ama rotabetten 50k ltc coin ile çekmişliğim var komisyonsuz tam para gelmişti hesabıma

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,492
750
113
İyi geceler dostlar.

Payfix 1 milyon limitim dolduğu için ilk defa betco sitelerde biraz fazla kripto çekmem gerekiyor.

Acaba 100k üstünde fulgarpay ne kadar komisyon kesiyor denemiş olan var mı şimdiden eyvallah
Fulgurpay harici aracı olmayan kurum yok mu ? Direk site manüel göndersin trc20 usdt ya da tron ile çek :confused:

Spyzera

Tanınmamış Üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,773
1,429
113
Fulgurpay harici aracı olmayan kurum yok mu ? Direk site manüel göndersin trc20 usdt ya da tron ile çek :confused:
Kanka fulgarpay var usdt çekecem zaten de stake falan 300 400ü komisyonsuz yatırıyor bunlar kesiyor mu bilmiyorum

gladio123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,492
750
113
Kanka fulgarpay var usdt çekecem zaten de stake falan 300 400ü komisyonsuz yatırıyor bunlar kesiyor mu bilmiyorum
Hangi siteyse canlıya sor aracı kurum olmadan kripto çekicem komisyon var mı. Varsa nedir diye bilgi al. En kötü diğer ödeme yöntemlerini kullanırsın mefete payco gibi. Ama miktar çoksa kesinlikle kripto çek.

Metings1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,300
522
113
İyi geceler dostlar.

Mefete paypay varsa yüzde 1 kesiyor