Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Deneme Bonusu BaySpin | 250₺ veya 250 FreeSpin Deneme Bonusu! ( Yatırım Şartısz )

ftmdnz

EdaDnz
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
126
41
28
Etme Tarayıcı değiştir Oluyor. 0 Koymuyorsun Aklın vbaşında 😀 Hakket oluyor. O Kırmızı alan Yanıp sönme başka tarayıcı bende oldu İos benim malesef Sürekli kırmızı verdi anca kayıt oldum.
Dur tm bidaha denicemm😂

ftmdnz

EdaDnz
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
126
41
28
Etme Tarayıcı değiştir Oluyor. 0 Koymuyorsun Aklın vbaşında 😀 Hakket oluyor. O Kırmızı alan Yanıp sönme başka tarayıcı bende oldu İos benim malesef Sürekli kırmızı verdi anca kayıt oldum.
Aaa oluyomus tabii bende oyle dusunmustum zaten😂😂

ykrdz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
687
413
63
Arkadaşlar çekim onaylandı görünüyor ama hesaba para gönderdikleri yok. Amma uğraştırdılar. Varmı bu sorunu yaşayan başka biri?
Screenshot_2023-12-03-04-46-24-39_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

Redkit1990

Maxwin mi ! Elbet bir gün 🙋
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,950
4,839
113
@JoeQuanqa site yeni açıldığın yogunluk olur diye almadım şartları değişti mi deneme. Nin

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
917
510
93

turker03

Bozkurt-Vatan
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,528
671
113
Baywin gibi aceleyle kurulmuş boktan bir site

Serkoo21

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
705
167
43
Ekli dosyayı görüntüle 430302
  1. Bayspin’e kayıt olan ve kayıt esnasında deneme bonusu seçimi yapan tüm kullanıcılara Deneme Bonusu OTOMATİK OLARAK tanımlanmaktadır.
  2. Tanımlanan Deneme Bonusu Kahve Lobi ve Poker Lobi gibi alanlar dışında tüm alanlarda kullanıma açıktır.
  3. Deneme bonusu ile katılımın herhangi bir oran şartı bulunmamaktadır.
  4. Bayspin tarafından kullanıcılara “hoş geldin” hediyesi olarak tanımlanan deneme bonusu ile 2500₺ bakiyeye ulaşan kullanıcılar 500₺ çekim işlemi yapabilirler.
  5. Deneme bonusu çekim şartlarını yerine getiren kullanıcılar 1 defa ve minimum - maksimum 500₺ çekim işlemi yapabilirler. Kalan bakiye geçersiz olduğundan dolayı silinecektir.
  6. Bayspin, deneme bonusu suistimaline yönelik eylemlerde veya aynı IP adresi üzerinden farklı hesaplarla talep edilen deneme bonuslarını iptal etme hakkını kendinde saklı tutmaktadır.
  7. Deneme bonusu amacı ile eklenen Freespinler: Starlight Princess, Sugar Rush, Sweet Bonanza, Gates of Olympos, Big Bass Splash ve The Dog House oyunlarında geçerlidir. Freespin olarak seçilen deneme bonusu ile yalnızca slot alanında katılım sağlanabilir. Diğer alanlarda yapılacak katılım kazançları geçersiz kabul edilecektir.

Bayspin bu bonusu değiştirme, iptal etme, güncelleme ve reddetme hakkını kendinde saklı tutmaktadır.
-- BaySpin Üyelik ve Giriş İçin Tıklayınız --
Saka gibi 10000 yapmislar

Aybjk0606

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
886
324
63
Baywin canlı desteği ne işe yarıyor 1 saat bekledim bağlandım asla cevap vermiyor