Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Basketbol Basketbol Maçı Hk.

victor11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
317
232
43
Canlı izledim maçı ve maçta iki defa tekrar gösterdi adamın çizgiyle alakası yok
canlı salonda mı izledin, maç yayınına bende baktım tekrar yok maçın skoruna etki etmeyecek sayı oldugu için de bakmazlar tekrara. bir kac gün önce Lebron un sayısını yediler normal bunlar ben avustralya liginde olmayan sayının skora eklendigini de gördüm

Cemadrian

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
722
833
93
Yk nesinede izledim adam in önünde kimse yok zate tek başına ve net gözüküyor
canlı salonda mı izledin, maç yayınına bende baktım tekrar yok maçın skoruna etki etmeyecek sayı oldugu için de bakmazlar tekrara. bir kac gün önce Lebron un sayısını yediler normal bunlar ben avustralya liginde olmayan sayının skora eklendigini de gördüm

victor11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
317
232
43
Yk nesinede izledim adam in önünde kimse yok zate tek başına ve net gözüküyor
dostum nesinede ki yayında aynı bu macın baska yayıncısı yok aba league bu. adamın önü ap açık iki tane hakem 45 saniye kala ikilik veriyor bence bu karar temiz

Cemadrian

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
722
833
93
dostum nesinede ki yayında aynı bu macın baska yayıncısı yok aba league bu. adamın önü ap açık iki tane hakem 45 saniye kala ikilik veriyor bence bu karar temiz
Adamın ayakları net bir şekilde çizgi dışında nasıl temiz dost

Siirbaz

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
144
39
28
Geçen Bi kupon yaptım benim takım 14-8 periyotta önde son 2 dk 14-15 bitse kupon tututuyo 14-16 yenildi aq bu tarz hikayeler hep benim başıma geliyo ömrümde ilk defa gördüğüm şeyler

victor11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
317
232
43
Adamın ayakları net bir şekilde çizgi dışında nasıl temiz dost
alakası yok hocam arkadan ayagın nereye temas ettigini sen göremezsin ama iki tane hakem uygun acıda. zaten terste kalan hakem üclük yazdırıyor görmüyor onu da düzeltiyorlar