Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Avrupa’nın Fatihi Galatasaray Old Trafford’da Galip

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,687
8,700
113
hocam allah seni bildiği gibi yapsın, kerem yerine mertens oynasa kesin girerdik o pozisyonlara adam mentali sağlam tutup topu köşeye kapattı maç döndü 90dk.koştu savaştı daha ne bekliyosunuz biraz mantık bu maçta sövülcek tek adam teteydi sahada yoktu onun dışında herkes takdire şayan maç çıkardı
Bir futbolcudan beklentimiz aynı değil sanırım. İlk yarıda gene klasik pas hataları yaptı. İkinci yarı zaha top verdi ona, o pozisyonu atabilirfi ama dışarı vurdu. Kerem bu pas atma işini vs düzeltse şuan olduğundan çok daha fazla katkı yapar skora ve oyuna. Barış Alperden hiç ümidim yoktu ama adam bugün oynadı. Kaan yerine ndombele ile başlasa ilk yarı gol yemezdik muhtemelen ama grup ikinciliği için çok güzel bir galibiyet

Fterim1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
12,687
8,700
113
Neyse bugün kazandık açıkçası deplasman olmasına rağmen ezik oynamadık GS iyiydi bay
Herhangi bir Türk takımı için hazırlık yapmamıza gerek yok diyen Bruno Fernandes'e ve ilk yarıda zahaya artistlik yapan vitaminsiz uzun saçlı bebeye fena girdi bu galibiyet

haluklevent

Ahmo
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,443
1,054
113
Icardinin savunmada çıkartığı top efsane orda olmasa yine geriye düşecekti

SeatLeon

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,097
939
113
Fenerbahçeli olarak gerek keremin pozisyonunda, gerek penaltıda hop oturdum hop kalktım.. Bu gururu yaşattığı için teşekkürler Galatasaray.. 💙💛❤
10.yıl marşı Old Trafford'a çook yakıştı, teşekkürler ultraslan..

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
75,994
41,242
113
Gs 2 golide cok hizli atakla yemis be simdi izledim ozeti.yedigi 2. Golde dusen eleman sanssiz.neyseki yendik.keremin attigi gol cok zor ayni sekilde icardide cok zor pozisyonu kolaya cevirmis

efsane06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,462
2,549
113
Bu machester kopenhagi paramparça eder bayerde gs yi duman eder malesef gerçek böyle yazın kenara Bayern 2 maçıda alir

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,484
9,130
113
Bu machester kopenhagi paramparça eder bayerde gs yi duman eder malesef gerçek böyle yazın kenara Bayern 2 maçıda alir
Çok gol yediğimiz doğrudur ama atabiliyoruz buda iyi haber :D
Açıkçası kopenahdan korkuyorum yine takiliriz diye
Manu maçı yine ortada olur beraberlik kokar
Bayern maçlarında izleyip gorecez GS büyük takımlara farklı oynuyor bence copenahda takılıp bayernde supriz yaacaz

efsane06

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,462
2,549
113
Gs kopenhagi orda hayatta yenemez united çok güzel top oynadı ama gs sansliydi

cyber5757

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
501
429
63
Ulemalar hep konuşuyor ama boş konuşuyor 🦁

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
931
516
93
Dost başka maç izledik galiba mk ne güzel oynaması su United kadrosundan bizim 3 büyüklere casemiro rashford Bruno Fernandes harici bir tane adam almam la bu ne mk ligi ilk 10 da bitiremez bunlar eksikler iyilesmezse 😂

dost

• ғᴏʀᴜᴍ ʙᴇɴɪᴍ ᴇᴠɪᴍ •
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
68,021
40,377
113
Dost başka maç izledik galiba mk ne güzel oynaması su United kadrosundan bizim 3 büyüklere casemiro rashford Bruno Fernandes harici bir tane adam almam la bu ne mk ligi ilk 10 da bitiremez bunlar eksikler iyilesmezse 😂
Sen neden her Galatasaray kazandığında ya da olumlu bir şey paylaşıldığında altına sürekli olumsuz geliyorsun hocam merak ettim

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,484
9,130
113
Hakkını vermek lazım bence maç ortada bile deyildi GS deplasmanda olmasına rağmen iyi oynadı atak oynaması hoşuma gitti maç öncesi 1 puan oynarlr diye düşündüm ama hep galibiyete oynadılar resen

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
931
516
93
Sen neden her Galatasaray kazandığında ya da olumlu bir şey paylaşıldığında altına sürekli olumsuz geliyorsun hocam merak ettim
Ne alakası var gordugumu yaziyorim ki yazdığımda GS ile alakalı birşey yok arkadaş United guzel oynadj yazmış bende ona gördüğümü yazdım GS ile ilgili ne yazmışım