Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Aston Villa'nın Gözü Barış Alper Yılmaz'da

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
72,966
56,947
113
1713602115974.png

Bu sezon sergilediği performansla dikkatleri üzerine çeken Barış Alper Yılmaz'a İngiltere'den talip var.

İtalya'dan Lazio ve Almanya'dan Eintracht Frankfurt'un ilgilendiği milli futbolcuya Aston Villa da talip oldu.

Sezon başında Galatasaray'dan kiraladığı Zaniolo'nun 22.5 milyon euro'luk satın alma opsiyonunu kullanmayacak olan İngiliz ekibi Barış Alper konusunda ise oldukça ısrarcı.

Aston Villa sezon sonu Galatasaray'la masaya oturmayı planlarken sarı-kırmızılı kulüp Barış Alper'den en az 20 milyon euro'luk bonservis geliri elde etmeyi hesaplıyor.

Unai Emery'nin çalıştırdığı Aston Villa bu sezon Premier Lig'de tüm gözleri üzerine çekti.
33 maç sonunda 63 puan toplayan İngiliz ekibi ilk dört sıra içinde bulunurken Şampiyonlar Ligi'ne katılma savaşı veriyor.
Aston Villa ayrıca Konferans Ligi'nde de yoluna yarı finalde devam ediyor.

Galatasaray'da bu sezon birçok pozisyonda görev yapan Barış Alper Yılmaz çıktığı 49 maçta 6 gol ve 8 asistlik skor katkısı sağladı.​

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
72,966
56,947
113
Barış Alper Yılmaz = joker 🧐 :cool:

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,816
6,763
113
Ağa Rice ve Odegaard'ın performanslarından dolayı forma şansı bulamıyor fena oyuncu değil bizim takıma gelse ya? @Daimon Screenshot_20240420-215906.png

fatih1983

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
749
315
63
Benim gözümde bı kızda bakalım bonservisiyle alamam belki kiralık dusunebilirim

Hipokrat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,315
4,376
113
Ekli dosyayı görüntüle 520808

Bu sezon sergilediği performansla dikkatleri üzerine çeken Barış Alper Yılmaz'a İngiltere'den talip var.

İtalya'dan Lazio ve Almanya'dan Eintracht Frankfurt'un ilgilendiği milli futbolcuya Aston Villa da talip oldu.

Sezon başında Galatasaray'dan kiraladığı Zaniolo'nun 22.5 milyon euro'luk satın alma opsiyonunu kullanmayacak olan İngiliz ekibi Barış Alper konusunda ise oldukça ısrarcı.

Aston Villa sezon sonu Galatasaray'la masaya oturmayı planlarken sarı-kırmızılı kulüp Barış Alper'den en az 20 milyon euro'luk bonservis geliri elde etmeyi hesaplıyor.

Unai Emery'nin çalıştırdığı Aston Villa bu sezon Premier Lig'de tüm gözleri üzerine çekti.
33 maç sonunda 63 puan toplayan İngiliz ekibi ilk dört sıra içinde bulunurken Şampiyonlar Ligi'ne katılma savaşı veriyor.
Aston Villa ayrıca Konferans Ligi'nde de yoluna yarı finalde devam ediyor.

Galatasaray'da bu sezon birçok pozisyonda görev yapan Barış Alper Yılmaz çıktığı 49 maçta 6 gol ve 8 asistlik skor katkısı sağladı.​
Fenerli olduğumdan söylemiyorum ama Barış Alper Yılmaz’ın şu seviyedeki oynayışını uzun süre boyunca yapabileceğini sanmıyorum ondaki o disiplini görmüyorum.Galatasaray’ın yerinde olsam bu sene en kötü 10 milyona satıp kar cebe yakışır derim.Aksi türlü seneye bu miktarı da bulamıcak