Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Akbank Kredi Kartı Ne Zaman Açılır

mertotkprn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
316
91
28
Dostlar selamlar 2 bin tl borcu vardı kartın bugün ödedim ancak internetten harcama yapılamıyor böyle bi mesaj gelmiş telefonuma ne zaman açılır acaba bilen varmı
IMG_3454.png

omerfarukx1

R1
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
255
104
43
asgari değil komple ödediysen muhsabeleştikten sonra açılır resmi tatillerde musahabeleşiyormu bilmiyorum

omerfarukx1

R1
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
255
104
43
Ama mesajda diğer banka ve kurumlar diye belirtmiş farklı bir bankaya bankalara veya gecikmiş günü geçmiş ödemen varsa yine açılmaz

GedsonFernandes

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,162
6,127
113
İnternet harcama limiti maksimum kredi kartı limiti kadar olur yani 2 k yatırım yaptın siteye sonra ödemesini yaptın kesim tarihine kadar kartının limiti olsa bile sitelere yatırım yapamazsın

Wakabayaşi

Genzo Wakabayashi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,385
3,025
113
Dostlar selamlar 2 bin tl borcu vardı kartın bugün ödedim ancak internetten harcama yapılamıyor böyle bi mesaj gelmiş telefonuma ne zaman açılır acaba bilen varmı
Ekli dosyayı görüntüle 515707
Mesaj da belirtmişler zaten kullanamayacağını burada her kafadan ses çıkıyor sana bilgiyi verecek olanlar bankadır. Kartın gecikmesi var ise kullanamazsın kart borcu komple bitene kadar

Tolgababa

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
513
256
63
Merhaba değerli müşterimiz bankamıza olan borcunuzu 5 yıl sonunda çok şükür zor bela ödediginizi görüyoruz mümkünse bir daha asla bizden Kredi çekmeyin kredi kartı istemeyin kartınız açılmamak üzere kapatılmıştır mutlu bayramlar dileriz

AKBANK Müşteri temsilcisi ayla

ntunguc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
657
211
43
Vakıfbank benim kartı ödemedim diye borcu tamamen kapatmama rağmen 15 gün sonra kullanıma açmıştı. Onlarda öyle birşey varmiş borcunu ödemezsen odesen bile 15 gün kullanıma acmiyormuş akbankta yoktur inşallah:)

HaYaTıNsEsİ

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,314
3,818
113
3 ay üst üste asgari odemezsen tamamını ödemen gerek eğer ödediysen her ay asgari yarın açılır