Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Adli Para Cezası Hk.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

geverok

Masa tenisi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
808
620
93
Detaylı bilmiyorum hocam benim dediğimde çok eskiydi mahkeme masrafı adı altında gelmişti bana
O adli bir para cezasıdır yada mahkeme masrafıdır vergi borcunun hapis cezası yoktu arkadaşım 5 milyondan fazla borcu var 10 yıldır hicbir sorun olmadı sadece adına birşey almiyor

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,854
4,889
113
Vergi borcunu yapılandırmada süreç nasıl oluyor normalde icra borcuna yapılandırma yapıp ödeme sözü verip ödemeyince hapis cezası var vergi borcunda da yapilandirip ödenmezse varmı hapis cezası

mekan5959

Neredeyim diye sorma hayatın dibi ....
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
917
510
93
@Başkan bu eleman ruh hastası felan ya şuna konu açmama gibi bir kısıtlama getirseniz sürekli başına birseyler geliyor milleti trolluyor burda

BORDOMAVİ

TRABZONSPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,854
4,889
113
O adli bir para cezasıdır yada mahkeme masrafıdır vergi borcunun hapis cezası yoktu arkadaşım 5 milyondan fazla borcu var 10 yıldır hicbir sorun olmadı sadece adına birşey almiyor
Aynen benim mahkeme vardı dava sonuçlanınca 165 lira bir masraf yollamışlar ama farklı adreste yasiyodum ikamet olan yere 2 sene sonra gelmişler 2017 2018 yılları falandı

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,582
815
113
Git bul öde dostum günlüğü 100 liradan hapis yatırırlar 50 gün yatarsın azıcık para için zaten hapishane yemek parası 80 lira günlük

Arsenal

North London
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,057
808
113
@Başkan bu eleman ruh hastası felan ya şuna konu açmama gibi bir kısıtlama getirseniz sürekli başına birseyler geliyor milleti trolluyor burda
@Başkan @Shellac Dost cidden şu elemana konu açtırmayın her gün yok borcum var yok ceza bilmem ne ruh hastası kırığın teki böyle adamları barındırmayın forumda

geverok

Masa tenisi
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
808
620
93
Aynen benim mahkeme vardı dava sonuçlanınca 165 lira bir masraf yollamışlar ama farklı adreste yasiyodum ikamet olan yere 2 sene sonra gelmişler 2017 2018 yılları falandı
Evet onu ödemek zorundasın 100 lira için 5 gün yatan adam gördü bu gözler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...