Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol A Milli Futbol Takımımız Hazırlık Maçında Bugün Deplasmanda Almanya ile Karşı Karşıya Gelecek

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
71,679
56,359
113
1700299645277.png

Berlin'deki Olimpiyat Stadı'nda yapılacak maç TSİ 22.45'te başlayacak. Müsabaka TRT 1'den naklen yayımlanacak.

Karşılaşmayı Polonya Futbol Federasyonundan hakem Bartosz Frankowski yönetecek. Mücadelenin yardımcı hakemliklerini Marcin Boniek ve Jakub Winkler ,
dördüncü hakemliğini ise Tomasz Musial üstlenecek.

A Milli Futbol Takımı'nda kadrodan çıkarılan Cengiz Ünder ve Hakan Çalhanoğlu dışında eksik bulunmuyor.

Son Maç 3-3

İki ülke A milli takımları arasındaki son maçı 3-3 sona erdi.

Ay-yıldızlı ekip 3 kez geriye düştüğü mücadelenin uzatma dakikalarında bulduğu golle sahadan beraberlikle ayrıldı.

Almanların golleri Draxler, Neuhaus ve Waldschmidt'ten gelirken, milli takımın gollerini Ozan Tufan, Efecan Karaca ve Kenan Karman attı.​

Explosen16

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
17,579
4,944
113
Ekli dosyayı görüntüle 423105

Berlin'deki Olimpiyat Stadı'nda yapılacak maç TSİ 22.45'te başlayacak. Müsabaka TRT 1'den naklen yayımlanacak.

Karşılaşmayı Polonya Futbol Federasyonundan hakem Bartosz Frankowski yönetecek. Mücadelenin yardımcı hakemliklerini Marcin Boniek ve Jakub Winkler ,

A Milli Futbol Takımı'nda kadrodan çıkarılan Cengiz Ünder ve Hakan Çalhanoğlu dışında eksik bulunmuyor.

Son Maç 3-3

Ay-yıldızlı ekip 3 kez geriye düştüğü mücadelenin uzatma dakikalarında bulduğu golle sahadan beraberlikle ayrıldı.

Almanların golleri Draxler, Neuhaus ve Waldschmidt'ten gelirken, milli takımın gollerini Ozan Tufan, Efecan Karaca ve Kenan Karman attı.​
6 yer :D

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,560
6,503
113
Başlasında kafa dağıtalım özürlü kabul günü gibi geçiyor gün

JoeQuanqa

Viti Lea Cha Ko Joe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,129
11,474
113
Ekli dosyayı görüntüle 423105

Son Maç 3-3

Bak @Daimon ara sıra soruyorlar hakılılar varmı yokmu diye soruyorlar var desemde inanmıyorlar ama biliyorlar ama söylemiyorum şimdi sana söylüyorum aramızda başka kimseye söyleme.

Almanya 2-2 Türkiye 😀

AnosValous

𝘼𝙣𝙤𝙨𝙠𝙖𝙨
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,304
3,964
113
Bizim çocuklar istekli oynuyor neticesini de alıyoruz

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,230
5,722
113
harbiden belkide aylar sonra ılkkez bı milli maç izlerken gururlandım hazırlık maçıda olsa bı turk mıllı takımı böyle olmalı helal olsun z... panzerleri

Stncl

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,230
5,722
113
kenan yıldızın gölü gercekten kolay atılacak bı gol deıl 2 golde superdi

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,316
730
113
Almanya ölcü değil çok vasat bir takım ama
Ön taraf arda kerem kenan hakan dehşet bir şey geliyor

Abuzerkömürcü

Tamam
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
53,292
21,513
113
Salaklara bak düşürsen adamı sarı kart tan başka bişey değil beleşe gol yedik

betcoast

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,823
1,087
113
birader ben hayatım boyunca milli takımlıyım ömrü hayatımda böyle mükemmel bi milli takım görmedim hepsinin ayağına sağlık