Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Sen Varken Gücüm Olurdu..

Taiffa

Ehl-i Keyf
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,111
2,281
113
Artık ben vazgeçtim yalnızlığı seçtim
Dokunma bana...
Ne aşklar yaşamışım zamanında. Çok sevmişim, sevilmişim, bazen sevilmemişim.. Aşk şimdiki gibi imkansız, zor değildi o zamanlar. WhatsApp yoktu, fotoğraf gönderme yoktu.. 1 SMS 2 kontördü. Sabahlara kadar mesajlaşır öyle uyurduk.. Aşk bizide yormuş:)

mexicanas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
212
153
43
Ne aşklar yaşamışım zamanında. Çok sevmişim, sevilmişim, bazen sevilmemişim.. Aşk şimdiki gibi imkansız, zor değildi o zamanlar. WhatsApp yoktu, fotoğraf gönderme yoktu.. 1 SMS 2 kontördü. Sabahlara kadar mesajlaşır öyle uyurduk.. Aşk bizide yormuş:)
Bizi yoran aşk değil kral bizi yoran şey para. Eskiden saf duygular vardı insanlarda şimdi tamamen herkes her şey para. Sana aşığım ölüyorum bitiyorum diyen kızlar cebinde sırf 50 lira fazla var diye 10 yıllık kocasını terk edip gider oldu. Bizim şuan bu forumda bunu konuşuyor olmamızın nedeni bile temelde bu. Artık herkesin duyguları satılık

Edebiyat0035

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
477
192
43
Bizi yoran aşk değil kral bizi yoran şey para. Eskiden saf duygular vardı insanlarda şimdi tamamen herkes her şey para. Sana aşığım ölüyorum bitiyorum diyen kızlar cebinde sırf 50 lira fazla var diye 10 yıllık kocasını terk edip gider oldu. Bizim şuan bu forumda bunu konuşuyor olmamızın nedeni bile temelde bu. Artık herkesin duyguları satılık
Herkes öyle oldu ama biz iyi kalalım.neyse bir şiirde ben yazayım buraya:) Bazen kız kardesimsin bazen öp öz annemsin.sultanimsin susunca konuşunca kölemsin eksilmeyen çilemsin orada ufuk çizgim burada yarı yoremsin beni ruh gibi saran sonsuzluk dairemsin caresizim caremsin şasirdim kaldım işte bilmem ki nemsin...

cc01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
356
199
43
Herkes öyle oldu ama biz iyi kalalım.neyse bir şiirde ben yazayım buraya:) Bazen kız kardesimsin bazen öp öz annemsin.sultanimsin susunca konuşunca kölemsin eksilmeyen çilemsin orada ufuk çizgim burada yarı yoremsin beni ruh gibi saran sonsuzluk dairemsin caresizim caremsin şasirdim kaldım işte bilmem ki nemsin...
Kardeş yüreğine sağlık ama rezalet bir şiir yazmışsın.Bence sen şiir yazma. 🤣

Edebiyat0035

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
477
192
43
Kardeş yüreğine sağlık ama rezalet bir şiir yazmışsın.Bence sen şiir yazma. 🤣
Bu şiirin sadece son kıtası ayrıca benim şiirim değil.ama hepsini ezbere biliyorum yavuz Bülent bakilerin.edebiyat öğretmenine bunu söylerken yüzün kizarmadi:)

cc01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
356
199
43
Bu şiirin sadece son kıtası ayrıca benim şiirim değil.ama hepsini ezbere biliyorum yavuz Bülent bakilerin.edebiyat öğretmenine bunu söylerken yüzün kizarmadi:)
Hocam benim eski karım da edebiyat öğretmenidir ama cümle kuramaz.Hayatımı mahvetti sağ olsun suratsızlığıyla.
Bu sebeple de cilveli kadınların hasretlerinden prangalar eskittim...:D

Edebiyat0035

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
477
192
43
Hocam benim eski karım da edebiyat öğretmenidir ama cümle kuramaz.Hayatımı mahvetti sağ olsun suratsızlığıyla.
Bu sebeple de cilveli kadınların hasretlerinden prangalar eskittim...:D
Senin eski karın cahilse iki cümle kuramiyorsa ayrıca güzel değilse benim ne suçum var ben evde televizyon izliyorum😂

cc01

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
356
199
43
Senin eski karın cahilse iki cümle kuramiyorsa ayrıca güzel değilse benim ne suçum var ben evde televizyon izliyorum😂
Ahhh ahh...
Yanlış evlilik yaptım.
Halbuki beni çok seven,cilveli avukat kadın da vardı.
Ona gelsin bu şiir;

Terk etmedi sevdan beni,
Aç kaldım, susuz kaldım,
Hayın, karanlıktı gece,
Can garip, can suskun,
Can paramparça…
Ve ellerim kelepçede,
Tütünsüz, uykusuz kaldım,
Terk etmedi sevdan beni… :D

Edebiyat0035

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
477
192
43
Ahhh ahh...
Yanlış evlilik yaptım.
Halbuki beni çok seven,cilveli avukat kadın da vardı.
Ona gelsin bu şiir;

Terk etmedi sevdan beni,
Aç kaldım, susuz kaldım,
Hayın, karanlıktı gece,
Can garip, can suskun,
Can paramparça…
Ve ellerim kelepçede,
Tütünsüz, uykusuz kaldım,
Terk etmedi sevdan beni… :D
Gidene Fatiha okunulur şiiir okunmaz nokta ☺