Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Rolling Ptr2888 / Roll Basket

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
75,984
41,235
113
Dost bundan sonra konuya belli sart getirki netlik olsun sen iyi dusunuyon herkese ulasayim diyosun ama sonu yok bu islerin belli kural olursa kafa rahat olur yoksa gordugun gibi karisiyor neyse diyelim iyi geceler cumletten
Arkadasa katiliyorum.mesela 20. Sayfadan sonra gelenleri almamalisin yoksa bu konuda surekli aktif olmali vs vs yoksa bu sekilde bas etmen mumkun olmaz, sen konuya 1 msj atana 750 atiyorsun ama kimse sana bu sekilde para atmaz.bugun 20k dagitim yapmissin bu forumda bn 1 gunde 20k dagitim yapan adam gormedim.sansin bol kazancin daim olsun.

Ptr2888

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,846
1,051
113
Arkadasa katiliyorum.mesela 20. Sayfadan sonra gelenleri almamalisin yoksa bu konuda surekli aktif olmali vs vs yoksa bu sekilde bas etmen mumkun olmaz, sen konuya 1 msj atana 750 atiyorsun ama kimse sana bu sekilde para atmaz.bugun 20k dagitim yapmissin bu forumda bn 1 gunde 20k dagitim yapan adam gormedim.sansin bol kazancin daim olsun.
Eyw dostlar haklısınız varken verdim bende dün gece maaş yatana kadar telim kapalıydı 3 gündür burada 100 lira kovaladıgımıx roller çok oldu durumu bildiğim için varken vereyim dedim keşke hergün vurup dağıtsak kısmet diyelim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...