Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Payfix Hakkında

astole

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,559
1,032
113
Selamin aleyküm dostlar dikkatli olun çok payfix için mesaj geliyor yabancı numaradan ben linke tiklamadim linke tıklamayın sakın buyrun

Ekli dosyalar

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,679
849
113
Dolandırıcılık taktiği payfix hesabınıza girip para varsa boşaltıyor çok ucuz bı numara bunu yiyen dolandırılmayı haketmistir

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,785
1,920
113
Selamin aleyküm dostlar dikkatli olun çok payfix için mesaj geliyor yabancı numaradan ben linke tiklamadim linke tıklamayın sakın buyrun
Vay cakallar vay smssiz kodsuz nasıl giris yapiyolarki onu nasıl ayarlamislar sms kod geliyor girerken

Mayko78

Üstümüze oynayan altımızda kalır Net...💙💛💙💛
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,785
1,920
113

MaximLestienne

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,347
4,382
113
linke tıklasan da bişey olmazdı dostum da gerçekten payfix zannedip link üzerinden bilgilerini girersen sıkıntı ki bunu yiyen vardır muhtemelen. aynı mesajları binance gibi siteler için de atıyorlar. binance hesabınız askıya alınmıştır bloke olmuştur gibi. dolandırıcılar her gün geliştiriyor kendini. istihdam edilseler ülke kalkınır aw.

astole

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,559
1,032
113
linke tıklasan da bişey olmazdı dostum da gerçekten payfix zannedip link üzerinden bilgilerini girersen sıkıntı ki bunu yiyen vardır muhtemelen. aynı mesajları binance gibi siteler için de atıyorlar. binance hesabınız askıya alınmıştır bloke olmuştur gibi. dolandırıcılar her gün geliştiriyor kendini. istihdam edilseler ülke kalkınır aw.
@ercep10 binince mesajı banada geldi dost gerçekten bugün link atmışlar aynısı

Erova

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
484
121
43
Bütün banka çekimlerini kapatmıslar sorun var diyip duruyorlar

Mkrc53

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,077
4,277
113
Sizce tahmini ne zamaan düzelir ?

Erova

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
484
121
43
Dün geceden beri kapalı bugunu böyle bitirirler bence

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,988
6,964
113
Payfix Ziraat ile para yükleme seçeneğini askıya almış haberiniz olsun sonra benim gibi g.te gelmeyin