Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

PAUL POGBA: Neden Fransa'da Başka ManU'da Başka ?

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
72,966
56,948
113

Pogba EURO 2020'de gösterdiği muhteşem performansıyla son günlerde yine adından söz ettiriyor.
Maçlardaki zehir gibi pasları, oyunu tutması ve karakteriyle Fransa'nın en büyük güçlerinden biri.
Peki Pogba buralara nasıl geldi?​

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,102
1,093
113
Yaninda ve önünde oynayan oyuncular nedeniyle ama en büyük nedeni yaninda oynayan oyuncu
Zamanında selçuk colman veya selçuk melo gibi bazı oyuncularda var bu durumlar

nazmi11

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,102
1,093
113
Kante nin etkisi çok büyük olduğunu düşünüyorum

sanameterio

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
3,904
3,192
113
Ben bu Fransa'da ki siyahi futbolcuların yerinde olsam Fransa milli takımında oynamayı birak o ülkede futbol bile oynamam. Zaten futbolcu olmuşum giderim başka ülkede oynarım. Mesela bu ngolo kante, Fransa adamin ülkesini yagmalamis,sülük gibi kanını emmiş adam hala o ülke için herşeyini veriyor. Ama farkında değil ki kendisi milyonda bir şanslı siyahilerden birisi. Onun kadar şanslı olamayan hatta Afrika'da açlıktan ölen çocukları hiç düşünmüyor. Onun için kendi milleti dışında başka ülkenin milli takımında oynayan siyahi oyunculardan gıcık kapıyorum

kaann

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,321
982
113
Ben bu Fransa'da ki siyahi futbolcuların yerinde olsam Fransa milli takımında oynamayı birak o ülkede futbol bile oynamam. Zaten futbolcu olmuşum giderim başka ülkede oynarım. Mesela bu ngolo kante, Fransa adamin ülkesini yagmalamis,sülük gibi kanını emmiş adam hala o ülke için herşeyini veriyor. Ama farkında değil ki kendisi milyonda bir şanslı siyahilerden birisi. Onun kadar şanslı olamayan hatta Afrika'da açlıktan ölen çocukları hiç düşünmüyor. Onun için kendi milleti dışında başka ülkenin milli takımında oynayan siyahi oyunculardan gıcık kapıyorum
+1

My856874

bahtsız üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
9,672
4,547
113
Cunku kente gibi koşan adam var yanında o butun açığı kapatıyor he ne oluyor pogba yorulmuyor tüm gücünü de pas atmaya harcıyor kantenin yaninda bende oynasam siritmam yani birde kantesiz izleyelim yine sıradan bir topçu olur örnekleri de var

JustWatch

Bazı şeyler değişmez
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
34,553
19,150
113
Hakan calhanoglu gibi düşünün

mirza

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
253
48
28
Kante faktörü var manu da yok ki kante ayarında bir oyuncu

Valenciennes

Duman yok dört taraf yangın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
22,029
21,762
113
Herkes kante demişte asıl mesele fransız hatunlarının ingiliz hatunlarından daha iyi olması olabilir