Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Muhabbet Kapanan Instagram Hesabı Hk.

red1990

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
294
138
43
Arkadaşlar Instagram hesabım malum Araptapar güruh yüzünden kapandı... Yorumlarım şikayet alınca hesabım Kapandı..inceleme talep ettim kapattık diye mail geldi Instagramdan.

Varmı daha önce bu durumu yaşayan.

Bir ton resim video vardı Instagramda

Janveljan37

BenFero
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,320
1,159
113
Arkadaşlar Instagram hesabım malum Araptapar güruh yüzünden kapandı... Yorumlarım şikayet alınca hesabım Kapandı..inceleme talep ettim kapattık diye mail geldi Instagramdan.

Varmı daha önce bu durumu yaşayan.

Bir ton resim video vardı Instagramda
Ara ara talepte bulun ve yoruma çok üzüldüğünü felan belirt benim kaç sene önce kapanan hesabımı bile açtılar

liberte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,452
1,072
113
araptapar güruh kim oluyor. nasıl kapanmış. nasıl paylaşım yapmışsın. kitlelere küfür hakaret mi. fazla detay vermemişsin reis.

liberte

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,452
1,072
113
e posta adresi üzerinden iletişime geçebiliyorsun. ya da yardım sekmesinden. derdini güzelce anlat.

red1990

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
294
138
43
araptapar güruh kim oluyor. nasıl kapanmış. nasıl paylaşım yapmışsın. kitlelere küfür hakaret mi. fazla detay vermemişsin reis.
Adamlar Türk ama Araplasmayi savunuyorlar..Böyle mal bir güruh.

yasyn55

Serius est quam cogitas'
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,373
1,752
113
Adamlar Türk ama Araplasmayi savunuyorlar..Böyle mal bir güruh.
Bende Twitter'da (X) mücadele veriyorum ama gel gör ki troller olsun , teröristler olsun istediği at gibi at koşturuyorlar . Mültecilere hele laf demeye gelmiyor bizim eşek sürüsü arap yalakaları başlıyorlar sen ırkçısın demeye . Vah güzel ülkem vah ... 20 30 sene bandında mülteci sorunları ayyuka çıkınca araplar da turist ayağına gelip ülkeye yerleşince herşey geç olacak umarım olmaz. Hele hele apayrı bir konu var ki ona değinirsem bazılarının zoruna gider neyse .. umarım bizi bir gün Türk milliyetçisi biri yönetir.yoksa orta doğu ülkesinden farkımız kalmaz

red1990

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
294
138
43
Bende Twitter'da (X) mücadele veriyorum ama gel gör ki troller olsun , teröristler olsun istediği at gibi at koşturuyorlar . Mültecilere hele laf demeye gelmiyor bizim eşek sürüsü arap yalakaları başlıyorlar sen ırkçısın demeye . Vah güzel ülkem vah ... 20 30 sene bandında mülteci sorunları ayyuka çıkınca araplar da turist ayağına gelip ülkeye yerleşince herşey geç olacak umarım olmaz. Hele hele apayrı bir konu var ki ona değinirsem bazılarının zoruna gider neyse .. umarım bizi bir gün Türk milliyetçisi biri yönetir.yoksa orta doğu ülkesinden farkımız kalmaz
Malesef öyle o kadar salak o kadar mal bir güruh ki 50 yıl sonra Türkiye diye ülke kalır mı bilmem.
Bıktım bende anlatmaktan ama anlamıyorlar

red1990

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
294
138
43
Bu arada hepsi aynı siyasiler.. Türkçü Atatürkçü siyasetci yok maalesef.

Özdağ Muharrem İnce Tanju Özcan Osman Pamukoğlu ve Emine Ülker Tarhan bir olup bir siyasi oluşum kurmalı.

Yoksa bu ümmetci kesim ülkenin anasını ağlatacak. İşin kötü yanı oy verenlerin yüzde 60i Türk.

yasyn55

Serius est quam cogitas'
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,373
1,752
113
Malesef öyle o kadar salak o kadar mal bir güruh ki 50 yıl sonra Türkiye diye ülke kalır mı bilmem.
Bıktım bende anlatmaktan ama anlamıyorlar
Adam suriyeden gelmiş 2 çocuk var bebek arabasında 3. Çocuk karısının karnında devletten destek maaş alıyor bizim gençlerde parasızlıktan sürünüyor. Hatta hastane de bedava muayene oluyorlar bizim vatandaşta para ödüyor. Çok anlatılacak şey var ama neyse. İçimizde hain çok .

yasyn55

Serius est quam cogitas'
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,373
1,752
113
Bu arada hepsi aynı siyasiler.. Türkçü Atatürkçü siyasetci yok maalesef.

Özdağ Muharrem İnce Tanju Özcan Osman Pamukoğlu ve Emine Ülker Tarhan bir olup bir siyasi oluşum kurmalı.

Yoksa bu ümmetci kesim ülkenin anasını ağlatacak. İşin kötü yanı oy verenlerin yüzde 60i Türk.
Ülkenin eğitim seviyesi düşük olunca böyle oluyor . Adam çıkmış diyor ki CHP gelirse camiler ahır olur , cemaatler kapanır dinimizi yaşayamayız . Sanki siyasal İslamcılar çok iyi . Sokaktan 10 tane genç çevir sor 9 u teist ya da ateist . Ya ne diyeyim..

yasyn55

Serius est quam cogitas'
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,373
1,752
113
Özellikle Atatürk düşmanlığı had safhada geçende gördün mü haberlerde bilmiyorum 4 ya da 5 kadın işide katılmış şeriat için ırakta hapishane de 5 senedir hapis yatıyorlar. Video çekmişler Türkiye Cumhuriyeti devleti bizi kurtarsın engelli çocuğumu bıraktım geldim diyor kafalara bak pırıl pırıl. Ve ve hatta bu ülkede şeyh saİT denilen soysuzu bile savunan var . Doldum yazıyorum ama ne yapayım

red1990

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
294
138
43
Özellikle Atatürk düşmanlığı had safhada geçende gördün mü haberlerde bilmiyorum 4 ya da 5 kadın işide katılmış şeriat için ırakta hapishane de 5 senedir hapis yatıyorlar. Video çekmişler Türkiye Cumhuriyeti devleti bizi kurtarsın engelli çocuğumu bıraktım geldim diyor kafalara bak pırıl pırıl. Ve ve hatta bu ülkede şeyh saİT denilen soysuzu bile savunan var . Doldum yazıyorum ama ne yapayım
Malesef o kadar mal var ki ülkede..neysee ne desek boş.