Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Kaybetti JoeQuanqa | 3'lü Kombine

Kupon Miktarı
3
Kupon Oranı
9.99

Malatyali44

Hüsnü
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,626
765
113

kartal1919

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
127
32
28
bugun karakoldan payfix gelen para için ifade vermem istendi 15 agustos 2023 tarıhı ıcın ıfade verdım .... olay su sekılde hatıce ısımlı sahıs cep telefonunu caldırdım dıyor polıse basvuruyor alan kısı ya da kendısı kumarda kaybedıyor tam bılmıyorum hatıce payfıxe atıyor parayı 30 bın tl yı x y z kısılerıne gıdıyor oradan da x kısıden 4 kısıye y kısıden 3 kısıye z kısıısınden 4 kısıye gıdıyor ben ıkıncı halkadayım ıfadem de kumar demedım tanımıyorum bılmıyorum dedım sızce bır sey olur mu bana ?

Malatyali44

Hüsnü
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,626
765
113
bugun karakoldan payfix gelen para için ifade vermem istendi 15 agustos 2023 tarıhı ıcın ıfade verdım .... olay su sekılde hatıce ısımlı sahıs cep telefonunu caldırdım dıyor polıse basvuruyor alan kısı ya da kendısı kumarda kaybedıyor tam bılmıyorum hatıce payfıxe atıyor parayı 30 bın tl yı x y z kısılerıne gıdıyor oradan da x kısıden 4 kısıye y kısıden 3 kısıye z kısıısınden 4 kısıye gıdıyor ben ıkıncı halkadayım ıfadem de kumar demedım tanımıyorum bılmıyorum dedım sızce bır sey olur mu bana ?
Nasıl birsey kafam yandı 🤯

Malatyali44

Hüsnü
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,626
765
113

dost

• Forum benim evim •
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
67,033
39,581
113
İnşallah bir şey olmaz da mevzuyu ayıkamadım

Malatyali44

Hüsnü
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,626
765
113
İnşallah bir şey olmaz da mevzuyu ayıkamadım
Beş kez okudum bende çalıntı cep telefonundan payfixe ve bahse konu nasıl geldi anlamak namumkun. Çalıntı cep telefonunda olay yerinin kamerası incelenir ya da btk dan numara şahıs tespiti en teknolojik çalışma olarak sinyal takibi yapılır. Ne alaka payfix hesablari

dost

• Forum benim evim •
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
67,033
39,581
113
Beş kez okudum bende çalıntı cep telefonundan payfixe ve bahse konu nasıl geldi anlamak namumkun. Çalıntı cep telefonunda olay yerinin kamerası incelenir ya da btk dan numara şahıs tespiti en teknolojik çalışma olarak sinyal takibi yapılır. Ne alaka payfix hesablari
Roll yapcamm gell

Malatyali44

Hüsnü
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,626
765
113
Muhtemelen olanı söyleyeyim çalıntı cep telefonunu bu arkadaşa satmışlar. Suç eşyasının satın alınmasından işlem görmüştür