Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

İstanbul'un Fethinin 567. Yıl Dönümü

Sensiz1905

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
234
34
28
Allah onlardan razi olsun kiyemtini bilelim su bu topraklarda yasıyorsak onların sayesinde tabiki öncelikle Allahu (cc) Biz torunlari ne yapıyoruz hangimiz kac defa gittik kabri şerifine Fatih sultan MEHMET HAN in böyle bir lider baska bir millet te olsa neler neler yaparlar ama biz kıymetini bilmiyoruz gaflet ve dalalet içerisindeyiz uyan EY Türkün evladı uyan

EngiinnKaya

Kayısı Kadar Güzel
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,119
442
83
biz senden razıyız sende bizden razı ol diyecem de zor

EngiinnKaya

Kayısı Kadar Güzel
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,119
442
83
düşünün o yaşı bile geçmiş biriyim iyice umutsuzluğa kapıldım başlığı açan arkadaşa teşekürler

ATLANTIK

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,523
1,115
113
allah razı olsun onlardan hepsinin mekanları cennet olsun saygı ile anıyorum soylu gecmiş karahamanlarımızı

Dogus

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,471
6,089
113
istanbulun fethinin 567. yılına özel bonus veren siteler var mı ? :D

Karaelmas

Jackpot ! Bir gün mutlaka...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,618
3,519
113
SİUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU
Ben Ulubatlı Hasan.Surlarına sancak dikmeye geldim.Kalles kelleni ödlek bedeninden ayırmaya geldim.