Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Basketbol Görülmemiş Olay Cholet Riga Maçı

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
74,949
40,723
113
Arkadaslar hayatimda boyle bisey ne gordum ne duydum.cholet riga macina son per son 4 dk oynanirken 151.5 ust oynadim mac 74.74 bitti uzadi sonra bayagi bekleme oldu uzatma baslamadi aiscore girdim ne oluyor diye bakim dedim 3.per dep 2 atis kullanmis ve 2de1 atmis ama skorbaorda 2 sayi eklenmis bunu hic kimse fark etmemis taaaki mac uzayincaya kdr lan o zamana kadar fark etmedinizde o an nasil fark ettiniz.takimlar sonucta skora gore oynuyor skoru zamaninda duzeltseler depde ona gore oynardi.benim bakiye hesaba gecti bnde yapilan hatadan dolayi uyeler magdur olmasin diye site insiyatif gosterip ekledi sandim 100 atmisdim 189 geldi onuda dortmund macina 1.5 ust dedim yatti simdi bi bakdim bakiye -189 😁😁

Beyblade03

Fenerbahçe
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,428
4,770
113
S. Et dortmunda 12.5 üst şut oynadım ikinci yarı 2 şut çekemedi yattım iddianın Allah belasını

yasyn55

Serius est quam cogitas'
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
3,380
1,763
113
Cholet kadar kalleş bir takım yok

Azadi6321

Why so...
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,275
2,908
113
Arkadaslar hayatimda boyle bisey ne gordum ne duydum.cholet riga macina son per son 4 dk oynanirken 151.5 ust oynadim mac 74.74 bitti uzadi sonra bayagi bekleme oldu uzatma baslamadi aiscore girdim ne oluyor diye bakim dedim 3.per dep 2 atis kullanmis ve 2de1 atmis ama skorbaorda 2 sayi eklenmis bunu hic kimse fark etmemis taaaki mac uzayincaya kdr lan o zamana kadar fark etmedinizde o an nasil fark ettiniz.takimlar sonucta skora gore oynuyor skoru zamaninda duzeltseler depde ona gore oynardi.benim bakiye hesaba gecti bnde yapilan hatadan dolayi uyeler magdur olmasin diye site insiyatif gosterip ekledi sandim 100 atmisdim 189 geldi onuda dortmund macina 1.5 ust dedim yatti simdi bi bakdim bakiye -189 😁😁
Eğer o siteye yatırım yapacaksan bakiyeni düzelt canlı desteğe bağlanıp yoksa yatırım yaptın mı kesilir