Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Duyuru Gelirse Çekiliş & Rolling Etkinlik Kuralları / Uyulması Zorunludur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Başkan

Admin
Yönetici
Administrator
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
77,345
67,972
21,113
Forumda oluşturmak istediğimiz aile ortamını çekilişlerin zedelemeye başladığını düşündüğümüzde bu etkinlikler için yazdığımız kurallara uyulmasını umuyoruz.

Gelirse çekiliş ve Rolling etkinlik kategori bölüm kuralları, bu kurallara mesaj yazıcak , etkinliğe katılacak ve etkinlik açacak herkesin uyması ZORUNLUDUR.

Maddesel Kurallar

1-
Gelirse çekiliş ve Rolling etkinliklerinden ödül kazanmak için minimum 500 mesajınız olması gerekmekteir. 500 mesajın altı çekilişe alınmayacaktır.

2 -
Etkinlik çekilişleri sadece BEĞENENLERDEN yapılacaktır. Etkinliği açacak kişi kabul etmiş sayılır sabit bi kuraldır etkinliği açacak kişi bu kuralı değiştiremez. Konuyu takip edip veya totem yapmanızın amacı maddi bi çıkarsa lütfen takip etmeyin konuyu , forumun amacı eğlenmektir.

3- Çekilişte kazanan kişi 2 gün içerisinde Etkinliği açan kişiye(konuyu açan kişiye ) dönüş yapmaz ise hakkı yoktur .

4 - Çekilişleri sadece forum moderatörleri yapabilir. Hiçbir üyenin çekiliş yapma hakkı bulunmuyor. Çekiliş yapan üye forumdan uzaklaştıralacaktır.

5 - Çekiliş sonunda moderatörlerimize özel mesaj atarak, tahrik edici, çekilişe haksız itirazlarda bulunanlar

ilk itirazlarında 1 hafta,
2. itirazlarında 1 ay
3. itirazlarında 1 yıl

Rolling ve Gelirse Çekiliş etlinliklerine mesaj yazması yasaklanacaktır. Kategori banı atılacaktır.

Kategori banı nedir ?
Üye forumu aktif bir şekilde kullanmaya devam edebilir. Gelirse çekiliş ve rolling konularını görebilir ama mesaj yazamaz ve katılamaz. Ayrıca Rolling itirazlarıyla alakalı itirazların da forumun başka kategorilerine taşınması yasaktır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst