Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Basketbol Doncic, Madrid'e Döndü

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
90,836
137,215
113
1697016249157.png

Hazırlık maçında THY Euroleague ekiplerinden Real Madrid, NBA takımı Dallas Mavericks'i 127-123 mağlup etti.

Beş yıl sonra Madrid'e dönerek Dallas Mavericks formasıyla altyapısından yetiştiği Real Madrid'e karşı maça çıkan Luka Doncic, maç öncesinde açıklandığı gibi sınırlı dakika süre aldığı karşılaşmada 3 üçlük kaydetti.

Real Madrid adına Facundo Campazzo 20 sayı 6 ribaund 8 asist, Sergio Lull 19 sayı 3 ribaund 2 asist üretti.

Dallas Mavericks takımında Tim Hardaway 21 sayı 3 ribaund, Seth Curry 13 sayı ile oynadı.

yzgb1956

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,172
2,586
113
Ekli dosyayı görüntüle 404239

Hazırlık maçında THY Euroleague ekiplerinden Real Madrid, NBA takımı Dallas Mavericks'i 127-123 mağlup etti.

Beş yıl sonra Madrid'e dönerek Dallas Mavericks formasıyla altyapısından yetiştiği Real Madrid'e karşı maça çıkan Luka Doncic, maç öncesinde açıklandığı gibi sınırlı dakika süre aldığı karşılaşmada 3 üçlük kaydetti.

Real Madrid adına Facundo Campazzo 20 sayı 6 ribaund 8 asist, Sergio Lull 19 sayı 3 ribaund 2 asist üretti.

Dallas Mavericks takımında Tim Hardaway 21 sayı 3 ribaund, Seth Curry 13 sayı ile oynadı.
dost öyle bir başlık atmışsın ki doncic madrid e döndü zannettim kafayı yedi herhalde dicektim

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,840
4,370
113
dost öyle bir başlık atmışsın ki doncic madrid e döndü zannettim kafayı yedi herhalde dicektim
2025'te supermax kontrat yapacak adam yıllık 70m ilk sıraya geçecek nbade açık ara farkla maaş konusunda

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,460
2,300
113
reis gazetecimisin bu nasıl bir tıklatma başlığı helal olsun :D

yzgb1956

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
8,172
2,586
113
2025'te supermax kontrat yapacak adam yıllık 70m ilk sıraya geçecek nbade açık ara farkla maaş konusunda
dost sağlam bir uzun ve bir şutör lazım bu takıma yoksa her sene sadece nba play off takılır

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,840
4,370
113
dost sağlam bir uzun ve bir şutör lazım bu takıma yoksa her sene sadece nba play off takılır
dallastan bir cacık olmaz finney smith ve bullocku tutup iyi bir uzun alsalardı sağlam takım olurlardı irvingi alacam diye içine ettiler takımın

Valenciennes

Duman yok dört taraf yangın
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
21,980
21,735
113
Bi an Ahaberdeyim sandım dost yapma allasen

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,840
4,370
113
Normal sezon ilk 4 garanti..
kyrie irving soyunma odasını karıştırmaz herkesle uyum içinde olur kendini baskete verir diyorsun yani kadro çok iyi ama uyumsuz hepsi topu eline istiyor misal atıyorum kleber bir sakatlanırsa tüm sezon sıkıntı çekerler dolmaz yeri

Kaneko55

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,319
4,670
113
kyrie irving soyunma odasını karıştırmaz herkesle uyum içinde olur kendini baskete verir diyorsun yani kadro çok iyi ama uyumsuz hepsi topu eline istiyor misal atıyorum kleber bir sakatlanırsa tüm sezon sıkıntı çekerler dolmaz yeri
Geecen yıl gene burda herkes dallas dallas derken Bi bok olmaz bu takımdan diyen bendim :) herkes yorumları bulamam şuan doncic de doncic söyle yapacak öyle yapacak iddia etmiştim playoff görürse ilk takım bunları eleyecek diye playof görmediler :) ama bu sezon irwingle beraber doncic felan sakatlanmasin 70 üzeri maç yapsınlar ilk 4 garanti.

Alobar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,840
4,370
113
Geecen yıl gene burda herkes dallas dallas derken Bi bok olmaz bu takımdan diyen bendim :) herkes yorumları bulamam şuan doncic de doncic söyle yapacak öyle yapacak iddia etmiştim playoff görürse ilk takım bunları eleyecek diye playof görmediler :) ama bu sezon irwingle beraber doncic felan sakatlanmasin 70 üzeri maç yapsınlar ilk 4 garanti.
playoffta sönüyor irving o sıkıntı kalsalar ne olacak irvingten öncede kalıyordu bu takım playoffa doncicle irving kavga edecek gibime geliyor görecez sezon içinde ikisi de topu elinde seviyor hele irving top elinde değilse safi zarar takıma doncic takım benim diye kritik anlarda topu vermez irwinge bu saatten sonra topsuz oynayım sürekli cut yapıp köşede bekliyim vs moduna girmez lebron varken bir şey demiyordu yine doncice der