Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Basketbol Böyle Birşey Yok Basketbol

marinpnn

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,420
2,838
113
Kadınlar ayakta duramiyor kanka kadınlar spora yatkın değil gözümüz kanıyor

sezermc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,077
565
113
Yeminle donun yoktur senin birde borç kapattım diyorsun ayranın yok icmeye atla gidiyorsun scmaya
Neyse cevap vermicem:) kuponlarlari gördün çatır çatır catladin dimi:) yeni kalktım bu aradada kanka fosur fosur yatiyom kuponlarım saolsun:)))

Ondo41

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
529
180
43
Restbet 1500 TL bakiye var 1500 yatırım istiyor deneme bonus kazanci . Ortak olmak isteyen özele gelsin.. site sağlam k a di şifre verilir

Piston

TELETABİ
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,088
445
83
Alt alırsan üst gelir,

Alt aldım son bir dk 11 sayı oldu

Hipokrat

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
5,275
4,290
113
Kadın basketlerin maçlarını izleyin sonra ben neden bunlara üst bahsi oynuyorum diye kendinizi sorgulayın.Aslında kadınların basketinden futbolundan tenisinden de tamamen uzak durmak lazım

makina123

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,622
2,428
113
Neyse cevap vermicem:) kuponlarlari gördün çatır çatır catladin dimi:) yeni kalktım bu aradada kanka fosur fosur yatiyom kuponlarım saolsun:)))
dostum emin ol senin kazandığın paralar kadar benim kaybım vardır bu devirde 3knın değeri mi var yeri geliyor günde buraya 5 10 kupon paylaşıyorum senin 10 günde alamadığını 2 saatte harcayan kisileriz biz .Kendini bisey zannetme yani cokta uyuma kayıp halinde donunu bile bulamazsın

sezermc

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,077
565
113
dostum emin ol senin kazandığın paralar kadar benim kaybım vardır bu devirde 3knın değeri mi var yeri geliyor günde buraya 5 10 kupon paylaşıyorum senin 10 günde alamadığını 2 saatte harcayan kisileriz biz .Kendini bisey zannetme yani cokta uyuma kayıp halinde donunu bile bulamazsın
Ali Kınık ne diyor.. OLSUN OLSUNN...

Ama ben Ali Kınık değilim ANLAT DİNLİY:)

Ferhatd

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,543
789
113
Kadın basket sadece sen alt oynarsan üst olur bunu unutma dost

vankens

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
183
73
28
Abi 132 üst alıyoruz kadın basketbol iy devre arası bitiyor barem 148 tm diyoruz geldi bu
Son beş dakika barem 134 e düşüyor ordanda son parayı üste basıyoruz 129 sayı çıkıyor. Bu basketbolda ciddi diyorm şans işi ama en iyisi alt bahsi ..üst alinmaz NBA dışında an iyisi alt eskiden hep alt alirdm
Asil Nba oynanmaz Nba de artik acik acik sike yapılıyor. Baskette Almanya ligi Türkiye 2.liği Estonya-letonya ligi-aba ligi -hırvatistan ligi polonya ligi bunları oynamak gerek