Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Basketbol Bjk vs Fb İddaa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mehmetinho

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,477
5,282
113
Şunu da eklemeden geçemeyecem bu maçı BJK alır diyenin iddia bilgisini sorgulamam bile kuşa taksa ters uçar muhabbeti tam olarak geçerli yani bu kadar anlamayan birinin dönmesi normal
Ya adamın kaybedeceği bişey yok ki,sansa bala gte bjk kazansa parami ver dicek,fb yenince de kivircak, mis gibi is,freebetle bjk ye oynamak gibi bisey

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,878
9,607
113
Neyse iyi forumlar valla ne diyim komik insanlarsınız kumardan bi kafayı kaldırın q bu kadar düşmeyin milletin yalamalığını yapmayın dost sende 200 lirayı iade et görüşürüz 😂
Ulan dansöz evinin adresi var telefon non var, mac sonu burda ol erkekkk

cloudd34

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
557
604
93
Şu millete attığın paraları topla ne kadarsa ben sana atayım da övünmeyi bi bırak bence burda herkes senden dileniyormuş gibi takılma yani burda kazanan herkes birbirini destekliyor bu Arada kimsenin yalakası filan da değilim kimseyi tanımam burda @orhan1281

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,878
9,607
113
Yav sen kimsin de senin nasihatını Dinlicem la ben 15 20 yaşında ya varsın ya yoksun q kendini nimetten sayıp bide akıl veriyon millete komik olma daha fazla bak işine
Cevap vermiyor bana dansöz erkek ol delikanli ol

Brk0179

Ya Allah Bismillah ADANASPOR
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
2,669
1,419
113
Beşiktaş yener

orhan1281

Handsome
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,503
514
113
Sana katılıyorum dost yener yenerse burda kimseyi göremezsin emin ol 😂

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,878
9,607
113
Senin gibi adamları karim yaparim boyle @orhan1281 , azcık delikanliysan mac sonu Parayi atarsın

BLACKROSE

𝐈 𝐇𝐀𝐕𝐄 𝐍𝐎 𝐂𝐇𝐎𝐈𝐂𝐄
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,878
9,607
113
@orhan1281 açlıktan nefesin kokuyor delikanli ol 1ksini forumda dağıtıcam

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...