Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Anket Bir İnsanı Karizmatik Yapan Nedir

Bir İnsanı Karizmatik Yapan Nedir

• Kullanılan toplam oy
    110

lumberjack

Çikolata gibi tatlısın ver aşkına kıtlasın 🍫
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
6,666
3,871
113
Parası para yoksa dünyanın en yakışıklısi da olsan tipin tavuk götüne benzer parasız kaldıktan bir süre sonra

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
74,865
40,678
113
PARASIZ ERKEĞİ SADECE ANNESİ SEVER BİLE YALAN 25-30 YAŞINA GELDİN Mİ ARTIK BİT BAŞININ ÇARESİNE BAK İŞ BULA DÖNER O İŞ, YANİ KISACASI PARA = HER ŞEY
Ben 40 yasima gircem 1 ay sonra hala annem bana oyle bisey soylemedi soyliyceginide sanmiyorum.kisiden kisiye deisir o canim anam benim

Caffcaff

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
867
294
63
Ben 40 yasima gircem 1 ay sonra hala annem bana oyle bisey soylemedi soyliyceginide sanmiyorum.kisiden kisiye deisir o canim anam benim
Ya seni evden kovacak değil elbette Anneler evlatlarını sever ama çalımayınca iş güç tutmayınca da pek hoşnut olmaz ha dışarı vurmaz o ayrı

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,916
4,711
113
Dogustan gelen bir sey sukurler olsun

Emr1990bjk

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
514
363
63
Para, iyi insanlari daha iyi yapar.
Kötü insanları daha kötü.
Para demek güç demektir maalesef
Ve güçlü bir erkek kadar karizmatik bir erkek olamaz.

EMREE

🅹🅰🅲🅺🅿🅾🆃
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
3,327
1,528
113
evet pampa çarakter önemli yoovvv

Enişte

Horozcu Enişte🥸
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
67,547
70,983
113
Karizma başka bir şey, karakterle, emin duruşla ve ses tonuyla alakalıdır.Para olsa da yavsaksan karizma kalmaz. Ses tonu inceyse de uzaktan karizma olur sadece. Kumarcıya para lazım döndürmek için o yüzden her şeye para diyor. @AKQJ bir foto atsın görsün herkes

AKQJ

❝ ғᴀʀᴋɪɴᴅᴀʏɪᴍ ❿'sᴜᴢᴜᴍ ❞
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
4,284
4,763
113
Karizma başka bir şey, karakterle, emin duruşla ve ses tonuyla alakalıdır.Para olsa da yavsaksan karizma kalmaz. Ses tonu inceyse de uzaktan karizma olur sadece. Kumarcıya para lazım döndürmek için o yüzden her şeye para diyor. @AKQJ bir foto atsın görsün herkes
O senin karizman erhancim 😁😁

SonholiganTexas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
1,667
411
83
Ses , duruş, çok önemli çoğu kızdan aynı şeyi duydum , oturmasını kalkmasını olaylara yaklaşım biçimi de çok onemli

Patient

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,707
220
63
kariyer ve para oldukdan sonra hersey olur