Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

Basketbol Beşiktaş Çeyrek Finalde !

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,058
5,961
113
Turnuvanın gediklisi Son şampiyon gran canariayı ispanyada yenerek çeyrek finale yükseldi ...
Güzel galibiyet oldu maçıda izledim ama maalesef bu oyunla hapoel tel avive direnmek imkansız gibi bi şey final Paris hapoel olur

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,058
5,961
113
2 maçta dumduz ettiler bizi grupta işimiz zor
Kesinlikle öyle ama imkansız değil bana kalsa canaria yı da yenemezdi deplasmanda takım iyi savunma yapıyor ama hücumda yetenekler kısıtlı hapoelde tam tersine leblebi gibi sayı atıyor ama maç savunma maçı olursa bi ihtimal var

SULLY

Summerhouse
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
24,649
20,193
113
Kesinlikle öyle ama imkansız değil bana kalsa canaria yı da yenemezdi deplasmanda takım iyi savunma yapıyor ama hücumda yetenekler kısıtlı hapoelde tam tersine leblebi gibi sayı atıyor ama maç savunma maçı olursa bi ihtimal var
Beşiktaş için bu sezon özeti olsa savunma olurdu zaten sezona çok iyi başlayıp az sayı yiyoduk sonradan yüksek maç temposu yordu devam ettiremedik bide çok çabuk kırılıyoruz fener maçı örnek Paris'in kendi evinde ilk yenilgisini bizden aldı canaria evinde hakemlerle maç kazanmayı sever ona rağmen yendik maç nerde bilmiyorum ama akatlarda olursa bence şansımız yüksek

RealMadrid

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
10,058
5,961
113
Beşiktaş için bu sezon özeti olsa savunma olurdu zaten sezona çok iyi başlayıp az sayı yiyoduk sonradan yüksek maç temposu yordu devam ettiremedik bide çok çabuk kırılıyoruz fener maçı örnek Paris'in kendi evinde ilk yenilgisini bizden aldı canaria evinde hakemlerle maç kazanmayı sever ona rağmen yendik maç nerde bilmiyorum ama akatlarda olursa bence şansımız yüksek
Maç akatlarda değil diye biliyorum ama İsrail’de de değil olaylardan ötürü Letonya riga da oynuyor diye biliyorum İsrail takımları maçlarını

ENSTY

'Süper Mario'
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
15,592
8,220
113
Beşiktaş en zor rakibi yendi bence