Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Avrupa'da Yarı Final Heyecanı

Daimon

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
72,966
56,947
113
1714638979583.png

Avrupa futbolunun kulüp düzeyindeki üç numaralı organizasyonu olan UEFA Konferans Ligi'nde,
TSİ 22.00'de başlayacak mücadelelerde Aston Villa evinde Olympiakos ile karşılaşacak.
Fiorentina ise Club Brugge'ü konuk edecek.

Yarı final rövanş müsabakalarının 9 Mayıs'ta yapılacağı Avrupa Konferans Ligi'nde kupanın sahibi,
29 Mayıs'ta Yunanistan'ın başkenti Atina'daki Ayasofya Stadı'nda oynanacak finalde belli olacak.

UEFA Avrupa Ligi'nde Dev Maçlar

Avrupa Ligi yarı final ilk maçlarında Olimpik Marsilya ile Atalanta kozlarını paylaşacak. Bir diğer maçta ise Roma ile Bayer Leverkusen İtalya'da karşı karşıya gelecek.
Mücadeleler TSİ 22.00'de başlayacak.

Yarı final rövanş müsabakalarının 9 Mayıs'ta oynanacağı Avrupa Ligi'nde final heyecanı, 22 Mayıs'ta İrlanda'daki Dublin Arena'da yaşanacak.

Rogue

🦁
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
7,816
6,763
113
Roma - Leverkusen maçına gol veya isabetli şut bahsi oynamayı düşünüyorum.. Ne dersin ağa? 😁 @Daimon

Shellac

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
91,157
137,551
113
öyle fırtına gibi topta oynamiyorlar ama tam bir sistem takımı oldular reis ilginç beğenmiyorum oynadıkları futbolu ben xabi alonso ya yazar 🙂
pas sistemi yapıyorlar
city gibi de değil, çok sıkmıyorlar
açıkta oynuyorlar
sıkıcı değil fazla futbolu penaltıcı dost
takımda yıldız da yok
ama takım oyunu olunca ortaya bu şekil tablo çıkıyor

Penaltı

Ankarali
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
25,515
26,947
113
pas sistemi yapıyorlar
city gibi de değil, çok sıkmıyorlar
açıkta oynuyorlar
sıkıcı değil fazla futbolu penaltıcı dost
takımda yıldız da yok
ama takım oyunu olunca ortaya bu şekil tablo çıkıyor
Öyle yada böyle bu sene malı götürdüler kral
Daha zor bu seviyeleri görmeleri seneye kümeye oynar kehanetleri mi bilirsin dursun burda 🙂