Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Ancelotti ve joselu

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,364
702
113
abicim yaşın kaç bilmiyorum futbolla alakan ne kadar onuda bilmiyorum sözünü ettğin yerler ancelotti ve real madrid.zaten oyuncu değişikliğine hocalar direkt karar vermezler.staff ekibi vardır yardımcı hoca topçunun özel hocası saglıkçı fizyoterapist v.s maçtan önce sakatlık veya çok kötü oyun harici kimin kaç dk. oynayacağı ne zaman çıkacağı az çok bellidir.şu an arda süresini yavaş yavaş arttıracak 19 yaşında bu fizik kapasitede bir çocuk realde 90 ı daha çıkaramaz.yıpratırsın onun için daha kötü olur.90 dakika sahada kalacağı zamanda olacak ama daha değil.burdan herkes hoca.az biraz saygı gösterin adamlara.yani o bilmiyorda sen mi biliyorsun forumdan.adam topçularla yatıo topçularla kalkıo.joselu diyorsun onuda oynatmasnın ısrar etmesnin bir sebebi vardır.her kötü oynayan adamın başka bir iyi yönü vardır senin benim göremediğimiz.
Arda 19 yaşında ama 15-16 gibi duruyor. Çok çıtkırıldım bir yapısı var. Türk futbolcuların genelinde öyle bir sorun var zaten. 19 yaş futbolda çok ta genç bir yaş değil aslında ama bizim topçulara hala çoluk çocuk muamelesi yapılıyor çünkü vücutları öyle

Gokhandgnc35

Kırmızısı Yoktur Aşkın Ya Sarıdır Ya Lacivert 💛💙
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,615
9,362
113
evet çocuk tam formda olmayabilir ama ancelotti bu günde ayıp etti joselu rezalet oynuyordu en sonunda boş kaleye zorla attırdılar adama çocuk gol arıyor belli götünü parçalıyordu gol atmak için bırak vini belingham ona attırsın boş kaleyede olsa performansıda bence iyiydi yazık
Koca ancelotti bilmiyor sen biliyorsun dostum bu isler yavas yavas arda önce güçlendirme calissin az fizigi yetersiz

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,254
8,969
113
Koca ancelotti bilmiyor sen biliyorsun dostum bu isler yavas yavas arda önce güçlendirme calissin az fizigi yetersiz
Anlamazlar dost Real Ardayi kabullendiyse 2 seneye o çocuk bildiğin makina robot yapacak Real
Realin antiramani superligin 90 dakikasına esittir

Gokhandgnc35

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,615
9,362
113
Anlamazlar dost Real Ardayi kabullendiyse 2 seneye o çocuk bildiğin makina robot yapacak Real
Realin antiramani superligin 90 dakikasına esittir
Adam diyor zaten arda com degerli bizim icin kalacak takimda diye bi umutları var agir agir yapicaklar yeni Mesut Özil yapacak adamlar benim dusuncem bu sekilde potansiyeli var ama cok çalışması gerekli oyunu topsuzda oynayip defansa katkı vermesi gerekli

Cubiter

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
16,254
8,969
113
Adam diyor zaten arda com degerli bizim icin kalacak takimda diye bi umutları var agir agir yapicaklar yeni Mesut Özil yapacak adamlar benim dusuncem bu sekilde potansiyeli var ama cok çalışması gerekli oyunu topsuzda oynayip defansa katkı vermesi gerekli
Büyük takimlarin isleyisleri farklı 11 de baslatim 10. Dakkada cikartsalarda bildikleri var derim
Ayrıca Arda'nın 65 dakka oynaması bile çok iyi o kadroda birdaha nezaman okadar süre bulabilcek çok zor çok çalışması lazım
Orası süper lig değil

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,485
2,554
113
agalar siz ne kadar düşünce söyleyene sen mi bilcenci olmuşsunuz yav 2 muhabbet edelim dedik maçı izlerken tamam sakin olun :D

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,485
2,554
113
Ardayıda geçtim ben bir izleyici olarak joselunun oyunda kalması ve genç yeteneğin çıkması irite etti beni edemezmi dostlar :D

Gokhandgnc35

Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
9,615
9,362
113
Ardayıda geçtim ben bir izleyici olarak joselunun oyunda kalması ve genç yeteneğin çıkması irite etti beni edemezmi dostlar :D
Dost biz sadece izliyoruz 90 dk bunu antremanlari var kondisyonlar var yüklemeler var konustugumuz takim real dunyanin en büyük takimi benim gozumde basari acisindan vardir bir bildikleri yoksa yıldızı harcamazlar diyoruz

ertunc88

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
4,485
2,554
113
Dost biz sadece izliyoruz 90 dk bunu antremanlari var kondisyonlar var yüklemeler var konustugumuz takim real dunyanin en büyük takimi benim gozumde basari acisindan vardir bir bildikleri yoksa yıldızı harcamazlar diyoruz
sizin dediklerinize katılıyorum zaten dost kendimde dedim arkasında ne düşünceler vardır diye ama ardanın yerine paz olsa gene derdim bu çocuk niye çıktı şimdi joselu varken diye yada orta saha mantığıyla aldıysa ceballos varken onu dile getirmeye çalıştım

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,245
683
113
Arda 19 yaşında ama 15-16 gibi duruyor. Çok çıtkırıldım bir yapısı var. Türk futbolcuların genelinde öyle bir sorun var zaten. 19 yaş futbolda çok ta genç bir yaş değil aslında ama bizim topçulara hala çoluk çocuk muamelesi yapılıyor çünkü vücutları öyle
ee tabii arda 7 yaşında realde başlasaydı futbola 16-17 yaşında a takım yapardı bu yetenekle ve fiziki güçlenmesiyle gerçi bizde gençlerbirliği altyapısı görmüş çocuk gençlerin altyapısıda iyidir ama bir real değil tabii sonra fenerbahçe Türkiye çapında yine yıldız olurdu bu gelişimiyle ama realde sürekli oynamak istiyorsan 2 yönlü olma gerek artık kalmadı öyle 10 numaralar koşmam araya salarım diyenler.şimdi bakın leverkusen alonso ile iki 10 numaralı oynuyor köpek gibi florian wirtz ve jonass hoffmann adamlar hem ileri geri pres hem asist hem gol.arda daha erken real ellerinde olsaydı bugün dakikasını 80-90 lara çıkarırdı.ilk oyundan alınan değil son çıkan olurdu

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,364
702
113
ee tabii arda 7 yaşında realde başlasaydı futbola 16-17 yaşında a takım yapardı bu yetenekle ve fiziki güçlenmesiyle gerçi bizde gençlerbirliği altyapısı görmüş çocuk gençlerin altyapısıda iyidir ama bir real değil tabii sonra fenerbahçe Türkiye çapında yine yıldız olurdu bu gelişimiyle ama realde sürekli oynamak istiyorsan 2 yönlü olma gerek artık kalmadı öyle 10 numaralar koşmam araya salarım diyenler.şimdi bakın leverkusen alonso ile iki 10 numaralı oynuyor köpek gibi florian wirtz ve jonass hoffmann adamlar hem ileri geri pres hem asist hem gol.arda daha erken real ellerinde olsaydı bugün dakikasını 80-90 lara çıkarırdı.ilk oyundan alınan değil son çıkan olurdu
Mesela Brezilyada çocuklar çok erken yaşlarda plajda futbol oynadıkları için baldırları çok gelişiyor. Kumda oynamak baldırları çok yorar çünkü. Ama ilerleyen yaşlarda da sakatlık riskini azaltır adele oluştuğu için o bölgede

elcor35

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,245
683
113
Mesela Brezilyada çocuklar çok erken yaşlarda plajda futbol oynadıkları için baldırları çok gelişiyor. Kumda oynamak baldırları çok yorar çünkü. Ama ilerleyen yaşlarda da sakatlık riskini azaltır adele oluştuğu için o bölgede
aynen bakıon şimdi adamlarda milli takımlarında 17 yaşında endrick oynuo köpek gibi basıo alıo gidio

blackzero

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,364
702
113
aynen bakıon şimdi adamlarda milli takımlarında 17 yaşında endrick oynuo köpek gibi basıo alıo gidio
Hep küçük yaşta plajda kumda oynamaktan. Onlarda 12 yaşındaki futbolcuda olan baldır bizde 16 yaşındaki futbolcuda yok