Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol Ali Koç Bir İlke Daha İmza Attı

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9,078
3,294
113
Bos konussmussun be kardes.son 5 yila gore hesaplaniyor ulke puani fb ve basak 3 kez katilmis son 5 yilda gs ise 4 kez hemen hemen ayni puani almislarki fener evinde her turlu evindeki son maci rahat yenip gruptan cikicak olurda gruptan lider cikarsa extra ulke puani eklenicek ve 3fener 3 gs 4 kez katildigi halde fener gsden cok puan almis olucak.usenmedin detayada ulastim al atayim kendin bak.bundan sonra bilmedigin konular hakkinda konusma bnce.ben oyle yapiyorumEkli dosyayı görüntüle 430142
Lenn aman 6 yemiş 7 yemiş banane futbolcuların kendi düşünsün parayı vuran onlar hayatı yaşayan onlar bana sana ne yararı var boşver takmayın bu kadar

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
74,892
40,695
113
Lenn aman 6 yemiş 7 yemiş banane futbolcuların kendi düşünsün parayı vuran onlar hayatı yaşayan onlar bana sana ne yararı var boşver takmayın bu kadar
Takmiyorum be kardesim sana yardimci olmaya calistim.ben fanatik deilim oyle fener 6 yemis besiktas 8 yemis diye alakam olmayan bi konuya gidipta yunan taraftari gibi kimseyi tahrik etmeye calismam gsde bizim takimimiz ankaragucude bizim cok cirkin isler pesinde kosuyorlar halbuki kendi takimlari ile dalga geciyorlar haberleri yok cehalet basa bela.simdi gs gidip bayernden 8 yese bana cok koyar ayni sekilde bjk 5 yedi bana cok koydu uzuldum ama millet seviniyor hayret.neyse ben sana yardimci oldum ulke puani isleri biraz karisik sana attigim siteden takip edebilirsin o isleri

serhatcan

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
9,078
3,294
113
Takmiyorum be kardesim sana yardimci olmaya calistim.ben fanatik deilim oyle fener 6 yemis besiktas 8 yemis diye alakam olmayan bi konuya gidipta yunan taraftari gibi kimseyi tahrik etmeye calismam gsde bizim takimimiz ankaragucude bizim cok cirkin isler pesinde kosuyorlar halbuki kendi takimlari ile dalga geciyorlar haberleri yok cehalet basa bela.simdi gs gidip bayernden 8 yese bana cok koyar ayni sekilde bjk 5 yedi bana cok koydu uzuldum ama millet seviniyor hayret.neyse ben sana yardimci oldum ulke puani isleri biraz karisik sana attigim siteden takip edebilirsin o isleri
Kanka yazdığım şey sinirime geldi Ben de ligler hariç avrupa da yenilen takimmiizla dalga geçmem geçmedimde zaten kanka biri 5 yiyince biri 6 yiyince bir galatasaray li olarak bende üzüldüm vallahi ne beşiktaş li nede fenerbahçe li arkadaşımı arayamadim yanlış anlarlar diye

Pithrarion

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
1,509
745
113
Ben amatör stoperim Yusuf ve İsmail'in yaptığını yapardım

dexter96

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,076
714
113
Fenerbahçe ne büyük kulüp beeee yine kudurtuyor düşmanlarını hahahaa

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,916
4,711
113
Batshuayi’yi çıkarmasa böyle olmazdı

ÇiçekAbbas

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
1,582
604
113
Fener özüne döndü 2041 de inşallah şampiyonuz

NonStopp

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
8,965
9,614
113
Bos konussmussun be kardes.son 5 yila gore hesaplaniyor ulke puani fb ve basak 3 kez katilmis son 5 yilda gs ise 4 kez hemen hemen ayni puani almislarki fener evinde her turlu evindeki son maci rahat yenip gruptan cikicak olurda gruptan lider cikarsa extra ulke puani eklenicek ve 3fener 3 gs 4 kez katildigi halde fener gsden cok puan almis olucak.usenmedin detayada ulastim al atayim kendin bak.bundan sonra bilmedigin konular hakkinda konusma bnce.ben oyle yapiyorumEkli dosyayı görüntüle 430142
Bro o kadar bakmışsın zahmet etmişsin fener kimlerle karşılaşmış GS kimlerle karşılaşmış bunada baksaymissin yanlış anlama sadece fener GS den fazla puan toplamış dediğine itafen yazıyorum bunu. Bu sene bu bütçelerle daha çok puan toplamamiz lazımdı hem bütçe hem gelir ve ilerleyen yılları rahat geçirmek için. Tr Ligi'nde şampiyon olduğunda verilen parayı Avrupa da tek maç galibiyetinde aliyosun Avrupa bütçe için çok iyi avantaj ama bizim aptallar rotasyon derdinde lig için. bu kafada oynamaya devam ettiğimiz sürece bı yol olmaz bizim takimlardan 5 de yer 6 da yer. Dün ridvanin bı sözü vardı 6 yemişsin bı tane kartın yok diye oyuncu yapımız bile bozuk.

Tikibom

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
248
110
43
Mk bizim köy takiminda kova yaşar vardı o geldi aklıma kafayı yicem