Bilgilendirme Foruma giriş veya şifre ile ilgili sorun yaşayanlar [email protected] adresine sorunu anlatarak mail atabilirsiniz.

⚽️Futbol A Milli Futbol Takımımız Galler ile Karşı Karşıya Gelecek

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
74,104
40,397
113
Bu kerem ve barış ikilisinden ne anlıyorlar bir türlü anlamıyorum. Kenan ve İrfan ikilisini niye kesersin ki Almanya maçında iyiler diye cezalandırılıyorlar mı
Valla kardes ben kerem baris olayindan cok rahatsiz deilim hatta keremi cogu kisi istermiyor ve begenmiyor milli takimda ama bn begeniyorum.ben fenerliyim ama bu sametin milli takimda yeri yok suan ama her macda oynuyor 2 p6 yapdi hakem 2sinide vermedi verse p6 zaten.hakemin manitasinfalan turk heralde

beckham

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
6,916
4,711
113
GALLER rejisinin yaptığına kahkaha attım çok iyiydi

ilker2941

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
TC Onaylı
2,274
968
113
Valla kardes ben kerem baris olayindan cok rahatsiz deilim hatta keremi cogu kisi istermiyor ve begenmiyor milli takimda ama bn begeniyorum.ben fenerliyim ama bu sametin milli takimda yeri yok suan ama her macda oynuyor 2 p6 yapdi hakem 2sinide vermedi verse p6 zaten.hakemin manitasinfalan turk heralde
Beni vallahi Samet falan ilgilendirmiyor kerem bu takımın asla ama asla topçusu değil. Samet hatasız oynuyor milli takımda penaltı konusunda haklısın daha iyisi varsa onu oynatsin çağlar formsuz Merih yok onun alternatifi yok ama keremin sayısız var

Hayat1kumar

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
TC Onaylı
74,104
40,397
113
Beni vallahi Samet falan ilgilendirmiyor kerem bu takımın asla ama asla topçusu değil. Samet hatasız oynuyor milli takımda penaltı konusunda haklısın daha iyisi varsa onu oynatsin çağlar formsuz Merih yok onun alternatifi yok ama keremin sayısız var
Bro kerem gsdede hep as.simdi ozeti tekrar izledim onlarin p6si daha p6 bizimkinden.hakemin notu cok dusuk olur bnce.sametin yaptigi cok net p6 belkide 2side nettir ama 2. Cok net.neyse lider olmak onemliyi bakalim rakip kim olck

Bernardo1

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
1,340
742
113
Gallerin hiçbir penaltı değil adamlar kendilerini atmaya gidiyorlar ceza sahasında, avrupa hakemler yemiyor bunları maça bir şey diyemem bence as pek çok oyuncumuz yoktu ama taktik disiplin ve mücadele üst düzey

Nurullah

Tanınmış üye
Aktif Üye
Ayrıcalıklı Üye
Yeni Üye
281
102
43
Arkadaşlar. İlk yarı ne olur bilmem ama M.S KESİN YÜZDE YÜZ 1-1 bitecek haberiniz olsun en azından gol bahsi almayın
Böyle skor tahminlerini izin verirlerse paylaşırım siz değerli üyelerimiz için

Bu günün bankolar bankosu maçi buyrun

A4BE94EE-5A75-404D-AE34-326DBD11658F.png